Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 8.11. 2017 15:17
Tragický konec

Mladíci vysílali svou smrt! Policie je zastřelila v přímém přenosu

Drogoví dealeři
Zdroj: facebook, youtube.com
Mladíci se nejdříve smáli, pak přilétly kulky...

Mladí Brazilci vysílali vlastní smrt na facebooku! Ujížděli policii, která skupinu stíhala pro podezření z drogového obchodu. Tři z nich policisté z vrtulníku zastřelili, dalšího těžce zranili. A jejich kamarádi vše sledovali v přímém přenose...

Vypadá to jako špatný vtip, ale je to realita. Na facebooku se objevilo video, ve kterém jedou čtyři kamarádi z brazilského Ria de Janeira v autě a zdá se, že se dobře baví. Jenže je to úplně jinak - teenageři ujíždí policii, píše portál Daily Mirror.

 

Policisté mladíky pronásledovali kvůli podezření, že obchodují s drogami. Když se na daný povel odmítli vzdát a zastavit, policie "pokropila" auto z vrtulníku kulkami. Zasáhla všechny chlapce, tři z nich zemřeli a čtvrtý je těžce zraněn.

 

Teenager, který cestu natáčel a v přímém přenosu vysílal na sociální síti, pak mobilní telefon upustil. Hudba přestala hrát, v pozadí ale byla slyšet další střelba. Kamera "jela" dál a kamarádi tak mohli mladíky slyšet umírat.

 

 

Policie uvedla pouze to, že mladíci zemřeli při operaci zaměřené na Nando gang. Jeho členové jsou známí drogovou aktivitou i občasným obchodem se zbraněni. Proč se policisté nepokusili o zatčení, ale rovnou začali střílet, zatím není jasné.

 

Pozor! Video obsahuje drastické záběry. Neměli by se na něj dívat děti a citliví lidé.

 

 

Smrt v přímém přenosu vysílaly i dvě dívky v Česku. Před čtyřmi měsíci se natáčely při cestě autem, když ve vysoké rychlosti nedaleko Obrnic narazily do protihlukové stěny. Řidička zemřela, její kamarádka vyvázla s těžkými zraněními. Více čtěte zde.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Smrt v přímém přenosu: Slavnému televiznímu kuchaři se neotevřel padák!

OBROVSKÁ TRAGÉDIE: Talentovanou zpěvačku z Hlasu zastřelil žárlivý manžel! Měla dvě malé děti

epa TN.cz