Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 15.4. 2017 21:23
Sebevražda?

Mladík (†18) v Havířově spadl z 8. patra. Prověřují i Modrou velrybu!

Zdroj: TV Nova

Osmnáctiletý mladík vypadl v pátek v Havířově z okna! Pád z osmého patra panelového domu nepřežil. Případ řeší policie, která prověřuje, jestli šlo o sebevraždu, nebo nešťastnou náhodu.

"Krátce po devatenácté hodině jsme dostali na tísňovou linku oznámení, že mladý muž, ročník 1998, vypadl z okna, z 8. patra panelového domu," uvedla pro TN.cz policejní mluvčí Lenka Sikorová.

Reklama

 

Mladík byl při příjezdu záchranářů v bezvědomí, jeho zdravotní stav se ale rychle zhoršoval. Utrpěl mnohočetná poranění, na hlavě i končetinách. Nakonec chlapec přestal dýchat a zemřel ještě před převozem do nemocnice.

 

Tento týden policie potvrdila informace o nebezpečné "hře" Modrá velryba, která se šíří na sociálních sítích a která mladé lidi svádí k sebepoškozování a nakonec i sebevraždě. Kriminalisté budou prověřovat i možnost, jestli může mít s případem v Havířově něco společného.

 

 

"Policisté prověřují všechny okolnosti, vyslýchají svědky. Zatím se zabýváme všemi verzemi, nemůžeme tedy říct, zda se jednalo o sebevraždu, nešťastnou náhodu, nebo úmyslné zabití," doplnila Sikorová.

 

Další pád z výšky

Kriminalisté řeší i čtvrteční pád osmnáctiletého mladíka z mostu v Ostravě. Mladík byl v kritickém stavu převezen do ostravské nemocnice. "Tam zatím všechno ukazuje na nešťastnou náhodu," dodala mluvčí.

TN.cz
Reklama