Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 17.5. 2017 18:28
smrtelná nehoda

Mladík naboural popeláře! On nepřežil, z auta zbyl jen šrot!

Zdroj: TV Nova

Tragická nehoda se ráno stala u Kumburského Újezdu na Jičínsku. Srazil se tam popelářský vůz s osobním autem, ve kterém zemřel 22letý řidič. Podle policie mladík zřejmě nedobrzdil a střetu se nedokázal vyhnout.

Obě vozidla se o půl deváté ráno srazila takovou silou, že se popeláři neudrželi na kolech a skončili na boku. Místo, kde seděl řidič osobního auta, úplně zmizelo. "Zraněním na místě podlehl," řekl mluvčí policie Aleš Brendl.

 

Záchranáři posádku popelářského auta převezli do nemocnice, naštěstí ale jen s lehkými zraněními. Policisté mají zkušenosti, že pro některé řidiče je 90kilometrová rychlost v tomto úseku mnohdy až směšná.

 

17

GALERIE: Tragická nehoda na Jičínsku

Zdroj: HZS Královéhradeckého kraje

Tragická nehoda na Jičínsku - 1

Hodnocení:

 

Mladík, který řídil osobního auto, je podle vyšetřovatelů pravděpodobným viníkem nehody. "Zřejmě vlivem nepřiměřené rychlosti narazil zezadu do sběrného nákladního vozu, "popsal pravděpodobnou příčinu nehody mluvčí policie.

 

Řidič popelářského vozu zastavil u dělící čáry a chtěl z hlavní silnice odbočit doleva. Dechová zkouška u něj byla negativní. "U řidiče osobního automobilu byla nařízena zdravotní pitva, která prokáže, zda byl řidič pod vlivem alkoholu, nebo ne," dodal Brendl.

 

 

Mladík, který zemřel u Kumburského Újezdu, je už na silnicích v Královéhradeckém kraji letošní jedenáctou obětí dopravních nehod.

TN.cz
Reklama