Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 7. 12. 2017
nebezpečné jednání

Mladík předjížděl v zatáčce a srazil se s dvěma auty! Čtyři zranění

Smrtí řidiče osobáku skončila hromadná nehoda u Českých Budějovic
Zdroj: HZS Jihočeského kraje
Ilustrační foto

Celkem čtyři zraněné si ve čtvrtek vyžádala dopravní nehoda mezi Stříbrem a Ostrovem. Podle policie ji způsobil muž (20), který se při předjíždění srazil s dalšími dvěma auty.

Tachovští dopravní policisté v brzkých ranních hodinách vyjížděli k dopravní nehodě, která se stala mezi Stříbrem a Ostrovem. Vše odstartoval mladý cizinec, když začal předjíždět v mírné přehledné pravotočivé zatáčce Škodu Octavii s mužem (31) uvnitř.

 

"Následně se střetl s protijedoucím vozidlem Volkswagen Passat, které řídila 31letá žena, a současně se bočně střetl i s předjížděným vozem," vysvětlila bližší okolnosti nehody mluvčí policie Dagmar Jiroušková.

 

Řidička se při srážce zranila. Muž, kterého cizinec předjížděl, vyvýzl sice bez zranění, jeho tři spolucestující už ale tolik štěstí neměli. "Záchranná služba je převezla do nemocnice a jednoho spolujedoucího ošetřila na místě. Řidič i spolujezdec z vozidla Škoda Octavia, které předjíždělo, neutrpěli žádná zranění," dodala Jiroušková.

 

 

Požití alkoholu u všech řidičů policisté na místě vyloučili provedenými dechovými zkouškami. Celkovou škodu odhadli na 150 tisíc korun. Nehodou se i nadále zabývají.

lud TN.cz