Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 2.1. 2018 20:17
GALERIE splnil si sen

Mladík přestavěl autobus na bydlení. Cestuje s ním po světě!

Přestavěný autobus - 10
Zdroj: Profimedia

Nahlédněte do unikátního bydlení, které si bloger Michael Fuehrer (25) z New Jersey vytvořil se starého školního autobusu a bez obav s ním vyrazil na cesty.

Sny mladého Američana se rychle staly skutečností. Toužil cestovat, ale zároveň chtěl mít nějaké zázemí. Zakoupil si starý autobus, který zrekonstruoval a uděl z něj domov. Tomu ale předcházela velká dřina.

 

Rekonstrukce mu trvala devět měsíců. Má vše, co k spokojenému život potřebuje - kuchyni, obývací stůl a manželskou postel. Vybudoval si i přístup na střechu, kde má posezení. Právě to si velmi oblíbil. Rád se vyhřívá na slunci a relaxuje. Zakoupení a rekonstrukce ho stála 35 tisíc dolarů, v přepočtu 739 tisíc korun.

 

15

GALERIE: Přestavěný autobus

Zdroj: Profimedia

Přestavěný autobus - 8

Hodnocení:

 

"Napadlo mě to, když jsem ještě studoval. Měl jsem malý pokoj, který mi ale úplně stačil. Měl jsem vše, co potřebuji, stejně jako mám v mém autobuse. Toužil jsem cestovat a poznávat zemi. Chtěl jsem získat zkušenosti," řekl mladík médiím.

 

 

 


Na sociálních sítích má mladý bloger tisíce fanoušků, pro mnohé z nich je inspirací. V komentářích mu vzkazují, že možná vyzkouší něco podobného. Micael Fuehrer už ve svém autobuse procestoval přes 30 000 kilometrů. Navštívil Kanadu, Floridu, Kalifornii a Aljašku. Další dobrodružství ho teprve čekají.

ham TN.cz