Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 12.6. 2017 15:54
demonstrativní sebevražda

Mladík přistihl snoubenku s jiným, řekl jí, že skočí z mostu pod vlak

Deprimovaný muž na mostě - Ilustrační foto
Zdroj: Profimedia

Smutný okamžik v životě se rozhodl mladík z Opavy vyřešit velice netradičně. Svou snoubenku totiž přistihl při nevěře a tak jí řekl, že skočí z mostu pod vlak. Policisté mladého muže skutečně na mostě nalezli, ten jim ale vysvětlil, že je tomu trochu jinak, než se na první pohled zdá. Výhružkou chtěl svou přítelkyni totiž pouze vystrašit.

V úterý 6. června přijala tísňová linka hlášení mladé ženy (19), která operátorce oznámila, že její přítel chce skočit pod vlak z mostu, který vede přes trať z ulice Jiráskova do Opavy-Kylešovic.

 

Na místo urychleně vyrazili policisté, aby se pokusili mladíka (24) zachránit, to co se jim přihodilo, asi nikdo z nich nečekal.

 

Po příjezdu na místo policisté na konci mostu skutečně nalezli muže a ihned s ním začali vyjednávat. Mladík jim postupně sdělil, že svou snoubenku přistihl při nevěře a tímto způsobem ji chtěl pouze vystrašit, sebevraždu ale spáchat nechtěl.

 

 

"Dotyčný nebyl v podnapilém stavu, pouze na palcích měl krvácející ranky, které si dle jeho slov způsobil chůzí. Hlídka Policie České republiky si 24letého muže z Opavy na místě převzala a převezla jej do Psychiatrické nemocnice v Opavě," přiblížila okolnosti případu mluvčí městské policie v Opavě Petra Wittekstonisová.
 

klma TN.cz