Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 17.10. 2016 21:41
krvavá tragédie

Mladík v Jihlavě ubodal matku i bratra! Masakr předem plánoval

Zdroj: TV Nova

Děsivý případ dvojnásobné rodinné vraždy objasnili detektivové v Jihlavě. V bytě na tamním panelovém sídlišti se minulý týden našla dvě těla - starší ženy a mladšího muže. Jejich vrahem byl syn ženy a zároveň mladší bratr zavražděného. Hrůzný masakr si předem naplánoval a k činu se přiznal. Své oběti ubodal.

Případ dvou mrtvých osob, které byly nalezeny v bytě v jednom z panelových domů v Jihlavě má velmi smutné rozuzlení. O případu jsme informovali v sobotu v tomto textu: Děsivá záhada v Jihlavě: V bytě v centru ležely dvě mrtvoly!

 

Kriminalisté na místě zjistili, že mrtvou je třiapadesátiletá žena, která se starala o postiženého syna. Dnes už policie zná i identitu vraha - je jím druhý ze synů. Ten si vše předem naplánoval a matku s bratrem ubodal. Policistům už se k činu přiznal. Hrozí mu až výjimečný trest.

 

Pětadvacetiletý vrah přijel nečekaně domů z vysoké školy v Brně, kde studoval. Návštěva uprostřed týdne a navíc v noci byla ovšem nečekaná. S matkou se mladík pohádal pak ji kuchyňským nožem zasadil desítky ran. "Pak přešel do vedlejšího pokoje, kde usmrtil i svého bratra (28)," popsal hrůzný masakr vedoucí kriminalista Pavel Kubiš.

 

 

Mladík pak všechno v bytě naaranžoval tak, aby to vypadalo, že šlo o loupežnou vraždu - dokonce vzal i nějaké peníze a odjel zpátky do Brna. O dva dny později se vrátil tak jako obvykle a vše nahlásil policii. Jenže pravda se provalila. Proč spáchal tak strašný zločin a zabil svou matku i svého bratra? "Nějaké rodinné spory, motiv z osobních důvodů," stručně řekl kriminalista Pavel Kubiš.

 

 

Policisté dnes mladíka přivezli k soudu, který rozhodoval o jeho vzetí do vazby. Byl viditelně otřesený a na dotazy novinářů nereagoval. Jen zakroutil hlavou. Soudce ho nakonec poslal do vazby. Protože si mladík všechno předem naplánoval, hrozí mu za dvojnásobnou vraždu až výjimečný trest.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

LIDSKÁ ZRŮDA: Tahle žena brutálně zavraždila dvouletou Yanu. Až zjistíte, proč to udělala, budete z toho mít husí kůži!

Dívka porodila dítě a vyhodila ho z okna. Na sociální síť pak napsala něco šíleného!

tn.cz / gar
Obchodní sdělení

Sedíte na zdravé židli?

Reklama