Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 22.2. 2017 09:04
chytli zvrhlíka

Mladík v noci pronikl do děčínské zoo, sexuálně obtěžoval zvířata!

Děčínská zoo - 2
Zdroj: facebook

Velmi kuriózní případ řeší policisté v Děčíně. V noci na neděli tu v areálu tamní zoo chytla ostraha 16letého mladíka, který údajně sexuálně obtěžoval několik zvířat. Chlapec na noční vycházce podle všeho nebyl poprvé.

Lidé v Děčíně stále žijí víkendovým incidentem, který se stal v areálu tamní zoo. "Dostali jsme informaci o tom, že byla zadržena nezletilá osoba v areálu děčínské zoologické zahrady.  S ohledem na jeho věk nic bližšího uveřejňovat nebudeme," řekla policejní mluvčí Petra Trypesová.

 

Podle informací TN.cz ostraha zoo v areálu mezi zvířaty načapala 16letého mladíka, který měl údajně sexuálně napadat zvířata.

 

 

"Tyto informace jsme načerpali od ostrahy. Na místo byla přivolaná hlídka Policie ČR, která si to na místě převzala," sdělil TN.cz mluvčí děčínské městské policie Tomáš Pavlík.

 

Chlapec v děčínské zoo podle všeho nebyl poprvé. Nic ale podle policie nezničil. "Policisté nyní případ řeší jako přestupek proti majetku," uzavřela Trypesová. Zoologická zahrada odmítá případ jakkoliv komentovat.

 

Děčínská zoo - 1
Zdroj: facebook

lud TN.cz