Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 5.9. 2017 19:55
Odvezla ho sanitka

Muž v Kladně vlezl do výběhu k medvědům! Jeden se na něj vrhl

Zdroj: AKTU.cz

Podobnou hloupost si asi příště rozmyslí! Mladík v kladenském medvědáriu přelezl hrazení a vnikl do výběhu k medvědovi. Zvíře na muže zaútočilo a ošklivě ho pokousalo. Se zraněním nohou ho odvezli záchranáři do nemocnice.

O neštěstí informovala agentura Aktu.cz. Záchranáři na místo vyjížděli krátce před půl šestou večer, třicetiletého mladíka odvezli do nemocnice. Vše napovídá tomu, že muž vlezl do výběhu dobrovolně.

 

Případ už si převzalo příslušné oddělení policie. "Zatím není jasné, co ho k činu vedlo. Veškeré podrobnosti vyšetřují policisté," potvrdila policejní mluvčí Markéta Johnová. Podle informací Aktu.cz zvládl muž vylézt z výběhu sám.

 

13

GALERIE: Muž přelezl plot k medvědům

Zdroj: AKTU.cz

Medvědárium v Kladně

Hodnocení:

 

Podle svědků byl muž opilý a chtěl se zřejmě předvést před ostatními návštěvníky. "Utrpěl poranění nohou a po ošetření ho záchranáři převezli do kladenské nemocnice," upřesnila mluvčí záchranářů Petra Effenbergerová.

 

 

Městské medvědárium je součástí kladenského zámeckého parku. Podle oficiálních údajů ho obývají dva medvědi - Marta a Míša, které našli v bednách u Moravských Budějovic, kde je zanechal ukrajinský cirkus. V tuto chvíli žije v parku ale jen medvědice.

epa TN.cz
Obchodní sdělení

Poradna čtenářům

Reklama