Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 3. 8. 2017
foto uvnitř kuriózní nehoda

Mladík zajel do restaurace autem, vysklil výlohu čerpací stanice!

Muž nezvládl řízení a narazil do budovy čerpací stanice - 3
Zdroj: Policie ČR
Mladý řidič vysklil výlohu čerpací stanice.

K velmi kuriózní nehodě vyjížděli ve středu večer policisté na Prostějovsku. Řidič (26) při vjezdu na čerpací stanici dálnice D46 nezvládl řízení a vysklil výlohu v prostoru restaurace. Nikomu se naštěstí nic nestalo.

Na dálnici, která vede z Vyškova přes Prostějov až do Olomouce, došlo ve středu k doslova vyostřenému střetu. "Na čerpací stanici na 22. kilometru dálnice D46 k dopravní nehodě osobního automobilu značky Ford. Šestadvacetiletý řidič při příjezdu k čerpací stanici nezvládl řízení a přední částí automobilu narazil do skleněné výlohy budovy," vysvětlil mluvčí policie František Kořínek.

 

16

GALERIE: Muž nezvládl řízení a narazil do budovy čerpací stanice

Zdroj: Policie ČR

Muž nezvládl řízení a narazil do budovy čerpací stanice - 1

Hodnocení:

 

Kusy skla se rozlétly po restauraci, je velkým štěstím, že se nikomu nic nestalo. Čerpací stanice ale dopadla katastrofálně. "Výše způsobené hmotné škody na vozidle a budově byla předběžně vyčíslena na 360 tisíc korun," dodal Kořínek.

 

 

Alkohol i jiné návykové látky u řidiče policie vyloučila. Mladíka vyšla nehoda vzhledem k výši způsobené škody poměrně levně. "Přestupek řidiče policisté vyřešili na místě příkazem ve výši dva tisíce korun," zakončil mluvčí.

lud TN.cz