Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 20.2. 2018 17:34
Jak je to možné?

Mladík žil sám, bez starostí a bez dětí. Za týden se stal dědečkem!

Tommy Connolly a jeho adoptovaná rodina - 7
Zdroj: Instagram
Tommy adoptoval svou sestřenici, které se narodil syn

Mladý Australan pracoval na částečný úvazek, studoval a trénoval na atletické závody. Bezstarostný život ale skončil ve chvíli, kdy ho kontaktovala dlouho zapomenutá sestřenice. Dívka byla v nouzi, a tak se rozhodl jí pomoci... a stal se asi nejmladším dědečkem na světě.

Australský atlet Tommy Connolly teď pro média popsal neobvyklý příběh, který se odehrál v roce 2014. Tehdy 23letému muži se ozvala sestřenice, kterou už deset let neviděl. Svěřila se, že už několik měsíců žije na ulici, čeká dítě a jeho otec je ve vězení, píše portál The Sun.

 

"Byl jsem vážně rád, že se ozvala, vždycky jsem pro ni měl slabost. Byla to moje oblíbená sestřenka, byla to ta nejmilejší dívka a vycházeli jsme skvěle," uvedl Tommy. 17letá dívka, jejíž jméno z právních důvodů média nezveřejnila, bratranci popsala, co prožívá. Prý už nevěděla, na koho se obrátit.

 

"Nezeptala se mě, jestli by u mě mohla zůstat, ale zrovna jsem nešel do práce, tak jsem pro ni zajel. Vzal jsem ji na oběd a ona mi všechno řekla. Hrozně mě to rozčílilo, byl jsem nešťastný, že jsem to nezjistil dřív," popsal své pocity Tommy.

 

 

18

GALERIE: Tommy Connolly a jeho adoptovaná rodina

Zdroj: Instagram

Tommy Connolly a jeho adoptovaná rodina - 1

Hodnocení:

 

Okamžitě se rozhodl dívce pomoci. Pořídil si větší dům, opatřil jí vše potřebné a nastěhoval si ji k sobě. Mezi vyučováním a tréninkem pracoval jako prodavač ovoce a zeleniny, aby mohl živit novou rodinu. Nakonec sestřenici adoptoval a když se jí narodil syn, stal se jeho dědečkem i kmotrem.

 

 

Chlapci už jsou čtyři roky a jeho matce se daří lépe, stále ale žijí pohromadě s "dědečkem". Tommyho bratr dokonce zorganizoval sbírku a na rodinu se podařily vybrat tisíce dolarů. Australan dostal i několik zpráv od fanynek, které požadovaly jeho číslo. Tommy je ale šťastně zadaný.

 

"Všichni mi pořád říkali, jak je úžasné, co jsem udělal, a jak je to skvělé pro ni, ale nikdo nemluví o tom, že je to skvělé i pro mě. Žiju v krásném domě, mám svoji malou rodinu a pořád někoho kolem sebe. Můj život je lepší díky nim," prohlásil Tommy.

epa TN.cz
Obchodní sdělení

Poradna čtenářům

Reklama