Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 13.6. 2017 10:43
VIDEO Přehnaná reakce

Mladíka stihl za krádež tvrdý trest! Jsem zloděj, vytetovali mu na čelo

Zdroj: YouTube.com

Dva muži z Brazílie vymysleli krutý trest pro mladíka, který měl okrást postiženého muže o kolo. Na čelo mu vytetovali vzkaz, který má všechny na zločin upozornit. Následně je zatkla policie a obvinila oba z mučení.

Mladík čelil skutečně krutému trestu poté, co údajně ukradl kolo postiženému muži. Dopadli ho tatér a jeho kamarád a poznamenali ho na celý život.

 

Tatér mu na čelo vytetoval nápis "Eu sou ladrão e vacilão", což znamená "Jsem zloděj a hlupák". Následně se mladíkovi vysmívali a ptali se ho, jestli se mu tetování líbí. Ten vypadal zcela zděšeně a od útoku byl dlouhou dobu nezvěstný, uvádí portál Daily Mail.

 

13

GALERIE: Tatér drsně potrestal zloděje

Zdroj: Policie

Tatér potrestal zloděje - 1

"Jsem zloděj a ubožák," vytetovali chlapci na čelo

Hodnocení:

 

Celé video z incidentu tatér nasdílel na internet. Jeho i kamaráda následně zatkla policie, oba nyní čelí obvinění z mučení.
Mladík se po více než týdnu vrátil ke své rodině.

 

 

Podle portálu Daily Mail krádež popřel a nyní se bojí komukoli ukázat svůj obličej a odmítá opustit dům. Kromě ošetření ran se mu také dostává psychologické pomoci.

 

Jeden z přátel zohyzděného mladíka již začal na internetu vybírat peníze, díky kterým by se mohl mladík tetování zbavit, i tak mu nejspíš zůstane jizva na čele a také na duši.

klma TN.cz
Reklama