Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 31.1. 2016 21:06
Vražda v Novém Bydžově

Mladíka zavraždili přímo před jeho bytem! Policie zadržela 7 přátel

Zdroj: TV Nova

V Novém Bydžově byl zavražděn mladý muž přímo před vchodem do svého bytu. Policie na místě zadržela sedm jeho kamarádů, kteří v domě také bydleli. Policisté muže hlídají, aby se nemohli domlouvat na výpovědi. K výslechu je budou odvážet postupně na stanici.

V Novém Bydžově u Hradce Králové nalezli ráno tělo mladého cizince přímo před dveřmi jeho pronajatého bytu. Policie zatím nesdělila, jakým způsobem mladík zemřel, potvrdila ale, že šlo o násilný čin. Někteří svědkové mluví o pobodání.

 

Podezřelých je podle policie zřejmě víc. Přímo na místě policisté zadrželi sedm "kamarádů", kteří se zavražděným v ulici Bedřicha Smetany bydleli a často k němu chodili na návštěvu. Mohli spolu tvořit nějaký gang a vražda bylo vyřizování účtů.

 

Celé dopoledne je drží v domě a několik strážníků hlídá, aby se před výpovědí nedomlouvali. Na policejní stanici k výslechu budou muži odjíždět postupně a po jednom.

 

 

Zavražděný by měl být Polák, který bydlel na ubytovně už delší dobu. Čeká se také na výsledky pitvy, která určí, jestli byl zabit ráno, nebo už v noci. Policie zatím odmítá sdělit jakékoliv podrobnosti.

epa TN.cz

Diskuze

1.2. | 12:50 Anna Pražanová
-2
Náhlasit nevhodný komentář
To je evidentně skvadra k pohledání...a ubytovna bude stát taky za to!
31.1. | 19:50 pichav
-6
Náhlasit nevhodný komentář
PAR PRATEL STACI MIT !!!! CO UMEJ ZA TO VZIT !!! MICHAL DAVID JE HITMEJKR N1 !!! A JEHO PISNE JSOU NADCASOVE !!! VSICHNI SI TO MYSLI !!! JA NORMALNE !!! OSTATNI PODVEDOME !!! A TED TO MUSI UZNAT !!! POD TIHOU TOHOTO DUKAZU !!!
31.1. | 17:31 bard-lidu
22
Náhlasit nevhodný komentář
Čoro moro, to zas bude Šabatová lítat na koštěti.
Obchodní sdělení

Vy rozhodujete, my pomáháme