Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 14.12. 2017 22:01
velká odvaha

Mladou ženu věznili v bytě muži se zbraněmi. Zachránil ji facebook!

Napadená žena - 2
Zdroj: Thinkstockphotos
Ilustrační foto

Velkou odvahu prokázala mladá Slovenka, kterou v rakouském bytě věznili ozbrojení Turci. Ačkoli se neskutečně bála o svůj život, pomocí facebooku se jí podařilo kontaktovat policii. O několik minut později do bytu vtrhlo komando.

Ačkoli byla vězněná v Rakousku, zprávu na facebook dostala slovenská policie. Mladá žena totiž neuměla německy a doufala, že jí někdo pomůže.

 

"Žádala nás o pomoc. Byla uvězněná v bytě ve Vídni, kde se podle ní pohybovali ozbrojení Turci. Jak nás informovala, vzali si ji k sobě jako "pojistku", protože její kamarád jim měl dlužit určitou sumu peněz," informovala slovenská policie.

 

Bála se a musela vždy vychytat správnou chvíli, kdy mohla psát. Kdyby její konverzaci skupinka mužů odhalila, těžko říct, co by se dělo dál. Policii se naštěstí podařilo ženu lokalizovat.

 

 

Vyšetřovatelé okamžitě informovali své rakouské kolegy. "Podle mladé ženy netrvalo dlouho a do bytu vtrhlo policejní komando. Žena se ještě ten den dostala zpět do Bratislavy. Rakouská policie vše prošetřuje," dodali strážci zákona.

lud TN.cz
Reklama