Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 19. 11. 2017
Uherský Ostroh

Mladý řidič (†21) narazil do stromu, z jeho auta zbyl jen vrak

Smrtelná nehoda u Uherského Ostrohu - 6
Zdroj: HZS Zlínského kraje
Smrtelná nehoda u Uherského Ostrohu

Vážná nehoda uzavřela v neděli po půlnoci silnici z Uherského Ostrohu na Moravský Písek. Mladý řidič Volkswagenu Golf narazil zřejmě ve velmi vysoké rychlosti do stromu. Záchranáři mohli už jen konstatovat smrt. Z vozu totiž moc nezbylo.

K nehodě došlo mezi jednou a půl druhou hodinou v noci na neděli. Na místo hned vyrazily všechny složky integrovaného záchranného systému. Mladému řidiči vozidla značky Volkswagen Golf už ale pomoci nešlo.

 

"Řidič se svým vozem značky Volkswagen sjel mimo komunikaci a narazil do stromu. Při nehodě utrpěl smrtelná zranění a lékař konstatoval úmrtí," uvedl mluvčí Hasičského záchranného sboru Zlínského kraje Pavel Řezníček.

 

15

GALERIE: Smrtelná nehoda u Uherského Ostrohu

Zdroj: HZS Zlínského kraje

Smrtelná nehoda u Uherského Ostrohu - 1

Hodnocení:

 

K nehodě došlo na rozmezí Jihomoravského a Zlínského kraje. U vraku zasahovali hasiči z Veselí nad Moravou a Uherského Hradiště.

 

"Hasiči zajistili vrak vozidla proti vzniku požáru a zabezpečili nasvícení místa události. Po zadokumentování nehody policií byl vrak vozidla naložen na odtahovou službu a komunikace byla uklizena od střepů a úlomků vozu," doplnil mluvčí hasičů Řezníček.

 

 

Proč řidič jedoucí od Uherského Ostrohu vyjel v pravotočivé zatáčce vlevo ze silnice a narazil do stromu, teď vyšetřují policisté. Naštěstí byl ve voze sám.

 

"Škoda na vozidle činí padesát tisíc korun. Po dobu práce policistů na místě byl provoz na silnici omezen. Zcela zprůjezdněna byla silnice v šest hodin," dodal mluvčí zlínských policistů Vladislav Malcharczik.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

GALERIE: Při bouračce jí uvízl v kapotě pětimetrový strom, jezdila s ním dál po městě!

Karel Gott a jeho děsivá bouračka: Nechybělo mnoho a přišel by o nos nebo by vykrvácel
 

vbo TN.cz