Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 26. 1. 2017
Jaké to je?

Mluvila jsem s Bohem: Žena popsala život po smrti!

Operace
Zdroj: TV Nova
Ilustrační snímek

Existuje život po smrti? Na tuto palčivou otázku se lidstvo snaží najít odpověď odnepaměti. A jednu odpověď nabízí Barbara Bartolomeová - podle ní Bůh rozhodně existuje. Dokonce s ním prý mluvila.

Pro Barbaru Bartolomeovou přišlo setkání se smrtí opravdu hodně nečekaně - do nemocnice totiž šla jen na rutinní vyšetření, při kterém jí zdravotníci do krku vpíchli kontrastní látku.


Jenže při aplikaci se něco ošklivě pokazilo a roztok se místo do žil dostal Barbaře do mozku. Vzápětí jednatřicetiletá žena upadla do bezvědomí a o pár chvil později se jí zastavilo srdce, píše britský Sun.


"Doslova jsem opustila své tělo, zavřela jsem oči. A když jsem je znovu otevřela, byla jsem pod stropem a měla pod sebou celý operační sál," popisuje žena blízké setkání se smrtí.Pak vedle sebe prý Barbara ucítila někoho dalšího. "Přišlo mi, že to musí být Bůh. Bylo to tak milující, přijímající a věčné. A já si řekla - když jsem tady nahoře, tak jsem musela právě umřít," vzpomíná matka dvou dětí.


Pak začala s tou božskou entitou vyjednávat a snažila se božstvo obměkčit. Její dvě děti by to bez ní prý nezvládly. A pak se probudila zpátky ve svém těle.


A nyní Kaliforňanka říká, že přijít o strach ze smrti je úžasná a osvobozující zkušenost.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Toužíte po tom, aby vaši milovaní žili dlouho? Vědci našli způsob, jak to zařídit!

Záhada ženy, která je převtělený anděl. Kdo ve skutečnosti promlouvá jejími ústy?

pez TN.cz