Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 19. 6. 2018
Lechtivá fotka

Modelka se toho nebojí! Vnučka známého herce ukázala vše

Slovenská modelka Michaela Hlaváčková před zrcadlem
Zdroj: Instagram, michaelahlava

Slovenská TOP modelka Michaela Hlaváčková zveřejnila na instagramu odvážné selfíčko. Vyfotografovala se úplně nahá před zrcadlem. Intimní partie jí zakrývá jen obrázek motýlků. Přes hrudník má zase nápis, v němž nabádá lidi, aby pečovali o svou pleť. Michaela je vnučkou známého herce.

Dědou Michaely Hlaváčkové je dnes čtyřiosmdesátiletý herec, scénárista, moderátor a bavič Oldo Hlaváček. Diváci jej pamatují třeba z filmů Zajtra bude neskoro nebo Hroch. Hlavně se ale proslavil coby člen tvůrčího dua a kabaretní dvojice Krajíček - Hlaváček.

 

Tu vytvořil už během vojny s Ivanem Krajíčkem. Společně vystupovali přes 30 let, objevovali se v kabaretech, v rozhlase i v televizi. Jejich nejznámějším programem byl Hostinec pod gaštanom.

 

 

Svého slavného dědu ale devětadvacetiletá modelka překonala. Vyhrála soutěž Elite Model Look a v roce 2011 se dostala do žebříčku 50 světových TOP modelek. Fanoušky s oblibou provokuje na svém instagramovém účtu.

 

V příbězích teď sdílela fotografii v Evině rouše před zrcadlem. Rozkrok jí zakrývají modří motýlci. Přes hrudník má nápis vyzývající k péči o pleť.

 

 

Není to první případ, kdy slovenská modelka provokovala na instagramu nahotou. Z kritiků si moc nedělá. Ostatně se má čím pochlubit. Až se nechce věřit, že má za sebou dva porody.
 

vbo TN.cz
Reklama