Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 1.4. 2016 18:11
domácí násilí

Modelku roky týral manžel, chlubil se kamarádům! Hrozivé VIDEO

Zdroj: YouTube.com

Dlouhé roky byla modelka Berenger Roseová obětí domácího násilí. Aby toho nebylo málo, manžel si hrozivé týrání natáčel a videem se potom chlubil svým kamarádům. Teď uniklo na internet.

Zmlácená a utrápená, tak vypadá sedmadvacetiletá modelka Berenger Roseová na videu, které pořídil její o dva roky mladší manžel Shane Cuthbert. Ten ji několik let soustavně týral a neváhal se tím i chlubit, píše The Sun.

 

Mladá žena na záběr zoufale prosí svého manžela, aby ji nechal být. "Prosím tě, přestaň. Bolí mě to," vzlyká modelka. Nelítostný manžel ale bezmocnou ženu dál zesměšňuje. "Kde máš modřiny," směje se. Berenge se zatím na sedačce choulí do klubíčka a pláče.

 

Všechno začala jednou fackou, velmi rychle to ale přerostlo do brutálního násilí. Mlátil jí hlavou o zeď, nohu jí poranil struhadlem na sýr a měl ji dokonce i znásilnit. "Řekla jsem mu, že porušuje moje základní práva. On mi řekl, že žádná práva nemám. Bil mě po hlavě, rukách, nohách, prostě všude," posteskla se žena.

 

 

Modelka je v rodné Austrálii populární osobností a objevil se i na obálce magazínu Zoo, kde radila ženám ohledně vztahů. Ukázalo se, že sama si ale poradit nedokázala. Její muž ji dokázal přesvědčit o tom, že všechno je její vina. Sahen Cuthbert je momentálně ve vazbě, obvinili ho nejen z domácího násilí, ale také z výroby domácí výbušniny.

mom TN.cz

Diskuze

9.3. | 06:55 adnachiel
-3
Ženská, která se nechá takto týrat není normální. Měla ho udat hned v prvním případě. Odejít od něj. Zřejmě není psychicky v pořádku, když si to nechala líbit. Slípka.
8.3. | 22:42 kalifjiri
53
Měla si to nakamerovat sama kvůli polehčujícím okolnostem a pak ho rozstřelit brokovnicí na kaši. Každej chudák, kterej takhle vztáhne ruku na ženskou, by měl dostat doživotí. Včetně mohamedánů.
8.3. | 22:41 Hedvika
11
A pro jistotu pak i hlavu.
8.3. | 19:38 Vojta Také
49
Ufiknout mu ptáka debilovi.