Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 3.5. 2017 10:20
velké finále

Moderátor Ondra z Robinsona: Napověděl, kdo soutěž vyhraje!

Zdroj: Snídaně s Novou

Napínavá reality show Robinsonův ostrov vrcholí! Už dnes večer se dozvíme, kdo si odnese titul prvního Robinsona a šek na 2,5 milionu korun. Na účinkování v soutěži zavzpomínal i moderátor Ondřej Novotný.

Marek, Martin, Jakub - trojice soutěžících, která to v drsné reality show dotáhla nejdál. Jeden z nich už dnes večer stane na nejvyšším stupínku. Ondřej Novotný ve Snídani s Novou naznačil, který z nich to bude.

 

Ondřeje před začátkem soutěže znal jen málokdo, dnes je z něj ale hvězda. A to právě díky tomu, jak skvěle se zhostil role moderátora Robinsonova ostrova. Ani pro něj ale pobyt na Filipínách nebyl peříčko. "Všichni říkají, že jsem byl na dovolené, ale tak to samozřejmě není. Já jsem čekal, že tam bude hotel, ale to se nestalo. Když si představíte pionýrský tábor, tak pro štáb jsou tam ty nejhorší chatky - s dírami, nefungující klimatizací atd. Ale jídlo jsme měli, jídlo bylo fajn," popsal Ondřej.

 

Moderátoři Snídaně se snažili z Ondry vypáčit také to, kdo se stane vítězem. Jenže ten se nedal. "Bude to chlap a ve jménu má písmeno A," prozradil se smíchem.

 

 

I když už se v posledním díle vlastně nehraje, nastane ještě jedna chvíle, kdy soutěžící zůstanou v šoku. "Jeden z toho bude hodně smutný. Budou vzpomínat na všechny lidi, kteří tam byli, každý z nich tam bude mít medailonek," řekl Ondřej.

 

Vše vyvrcholí finálovou kmenovou radou. "Pro vítěze by to mělo být nejtěžší, protože musí obhájit svoji hru. Lidi, které vyhodili, jim musí dát svůj hlas," vysvětlil. Moderátor prý fandil všem třem stejně. "Někdo je mi bližší, někdo méně blízký. Měl jsem na to několik koučů a znalců hry a ke všem jsem si našel cestu, byť v normálním životě by to nebyly úplně moje typy," svěřil se moderátor.

 

 

Nejtěžší hru podle Ondřeje měl Jakub, který prošel všemi kmeny a všemi ostrovy. Nejvíc si ji ale prý protrpěla Petra, která zažila hororovou cestu do nemocnice a její stav byl hodně vážný.

 

Kdo se stane vítězem reality show Robinsonův ostrov? To se dozvíte už dnes večer na Nově! Předchozí díly si můžete pustit na NOVA Plus, všechny jsou ke zhlédnutí na VOYO.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Děsivá hygiena na Robinsonově ostrově! Detaily z toalety jsou jen pro silné žaludky

BOJOVNÍK DAVID po vyřazení z Robinsona: Měl by to vyhrát a dostane můj hlas! O kom mluví?

MY TĚ TADY NECHCEME! slyšel David po návratu z ostrova! Co ostatním udělal?

mom TN.cz