Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 24. 12. 2015
Snídaně s Novou

Moderátoři před kamerami: Škoda, že ho nevytáhl takhle po ránu!

Zdroj: TV Nova

Diváci na obrazovkách vidí pečlivě přichystané a hlavně usměvavé moderátory. I profesionály ale někdy může rozhodit zcela banální věc. Jak to vypadá těsně před tím, než se rozsvítí červené světlo? Nejen na to můžete podívat v následujícím sestřihu toho nejlepšího ze Snídaně s Novou.

Moderátory během vysílání může zaskočit leccos. Někdy je to záludné slovíčko, jindy třeba nečekaná otázka a nebo dokonce fotografie, která se zcela nečekaně objeví za zády hovořícího.

 

Diváci pak mohou na svých obrazovkách pozorovat rozpačité reakce, výbuchy smíchu, nebo naprosté ohromení. Moderátoři se pak vše snaží zvládnout tak důstojně, jak jen to jde. Často se jim to dokonce i podaří.

 

Někdy je ale nemožné ubránit se smíchu. "Během snídaně ho snad vytáhnu," řekl například moderátor sportovních novin Martin Čermák. Zcela nevinně pronesená věta se pěkně "zvrhla".

 

 

Jak se s celou situací Čermák popral? A jak na nešťastnou větu zareagovali ostatní moderátoři? Podívejte se na video sestřih těch nejlepších scén, které jste na svých obrazovkách mohli vidět. Kromě jiného se také dozvíte, jak to vypadá, když zhasne červené světlo a kamery jsou zdánlivě vypnuté...

 

 

 

 

lud TN.cz
Reklama