Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 22. 2. 2018
Jedinečné vysílání

Moderátorka porodila v přímém přenosu! Úžasné, svěřila se

Porod v přímém přenosu
Zdroj: Instagram

Opravdu nevšední zážitek za sebou mají posluchači, kteří si zvykli po ránu poslouchat rozhlasovou show americké moderátorky Cassiday Proctorové. Žena se s nimi totiž podělila o ten nejintimnější zážitek a živě přenášela z porodního sálu.

Cassiday Proctorová moderuje ve všední dny ranní show na stanici The Arch v St. Louis v Missouri. "Rodit v přímém přenosu pro mě bylo jen logickým pokračováním toho, co dělám denně, když se s posluchači dělím o všechny oblasti svého života," okomentovala odvážný počin sama moderátorka.

 

Té začaly porodní bolesti v pondělí, dva týdny před plánovaným termínem. Vedení rádia se proto domluvilo s porodnicí, aby bylo možné porod přenášet do éteru živě, píše BBC.


 

Chlapeček se narodil v úterý císařským řezem. "Bylo úžasné mít možnost podělit se o tento vzrušující den mého života s posluchači," řekla také Proctorová.

 

Hošík dostal jméno Jameson. Nevybrali ho rodiče, ale posluchači rádia, kteří k němu dospěli hlasováním. Původně bylo možností čtyřiadvacet. Moderátorka nastupuje na mateřskou, takže se posluchači rádia budou muset na nějakou dobu obejít bez ní.


16

GALERIE: Porod v přímém přenosu

Zdroj: Instagram

Cassiday Proctor - 5

Hodnocení:

 

ČTĚTE TAKÉ:

Zázrak zrození: 9 úžasných změn, které během těhotenství proběhnou v těle ženy
VÁŠ PŘÍBĚH: Porod byl můj nejkrásnější zážitek

pez TN.cz
Reklama