Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 20.6. 2018 18:38
Emotivní zpráva

Moderátorka se v přímém přenosu rozplakala! Tohle nemohla přečíst

Moderátorka Rachel Maddow
Zdroj: reprofoto MSNBC
Moderátorka nedokázala přečíst mimořádnou zprávu

Populární americká moderátorka Rachel Maddowová se rozplakala, když měla uvést zprávu o rozdělování dětí od rodičů na hranicích s Mexikem. Nedokázala text dočíst a musela předat slovo kolegovi. Na twitteru se pak za emoce omluvila.

Rachel Maddowová, která uvádí zpravodajskou relaci na televizní stanici MSNBC, neviděla text dopředu - šlo totiž o mimořádnou zprávu. Už na začátku, když ji jen prolétla očima, se jí zadrhnul hlas v hrdle. Píše o tom portál Daily Mail.

 

Zprávu o migrační politice prezidenta Donalda Trumpa, kvůli které jsou rodiny rozdělovány, se snažila moderátorka přečíst několikrát. Vždy se ale zasekla, v přímém přenose začala plakat. Text uváděl, že na hranicích odebírají přistěhovalcům malé děti.

Podívejte se na reportáž:

 

Byly zaznamenány i případy, kdy od matky odtrhli miminka. Posílají je pak do "útulků", které mají být v Texase nejméně tři. Kromě dětí, které jsou až hysterické, pláčou také jejich rodiče. Nejhůře to snáší děti, které nahrnou do oplocené místnosti, kde leží na zemi.

 

 

Maddowová nakonec nedokázala emotivní zprávu přečíst a předala slovo kolegovi, který o separaci rodin mluvil přímo z Texasu. Následně se novinářka omluvila divákům na twitteru a zveřejnila také zprávu, kterou měla v televizi původně přečíst.

 

 

Za přístup k dětem migrantů čelí americký prezident ostré kritice. Postavila se proti němu dokonce i jeho manželka Melania, která prohlásila, že bychom se měli v těchto případech "řídit srdcem". Podle Trumpa musí úřady odebrat děti rodičům, které stíhají za nelegální přistěhovalectví.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

TRAPAS v přímém přenosu: Rosnička Katka Říhová netušila, že je v záběru! Situaci zachraňoval Míra Hejda

epa TN.cz
Reklama