Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 5.8. 2017 22:10
Tragická nehoda

Dva mrtví na Plzeňsku. Chodkyni srazila motorka, cyklistu auto

Zdroj: TV Nova

Vážnou dopravní nehodu nepřežila žena, která se snažila přeběhnout silnici. Srazil ji motorkář, který si vyjel se svým synem.

Pětapadesátiletá žena se snažila přeběhnout mimo vyznačený přechod. Tento pokus se jí ale stal osudným. Dva muži jeli na motorkách směrem na Plzeň, při jízdě mezi sebou měli větší rozestup.

 

Z nepřehledné zatáčky vyjel první syn, který se podle informací TV Nova ženě vyhnul. Ta se opět vrátila na okraj silnice, ze zatáčky ale najednou vyjel starší z mužů. Ten chodkyni, která se opět pokusila přeběhnout silnici, srazil.

 

 

13

GALERIE: Nehoda motorky na Plzeňsku

Zdroj: TV Nova

Motarkář srazil ženu, ta zemřela! - 2

Hodnocení:

 

Řidič motorky je údajně mimo ohrožení života. "Muž byl s mnohočetnými zraněními převezen sanitkou do nemocnice," řekl mluvčí záchranné služby Martin Brejcha. Zranění ženy byla však tak vážná, že jim na místě podlehla. U nehody zasahuje policie i hasiči.

 

 

Tragický pátek

V pátek okolo 18. hodiny zemřel na Plzeňsku i cyklista, kterého srazil osobní vůz. "Muž následky vážené nehody nepřežil," potvrdil mluvčí záchranné služby Martin Brejcha.

ham TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

8.8. | 14:53 Jaroslav Chmelir
0
Pro pani Novakovou: podivejte se laskave na statistiky kolik udelaji chodci ...
4.8. | 18:29 Petr Kelenda
-10
Většina motorkářů je pod vlivem drog nebo alkoholu popř. jsou to lidé bez ...
8.8. | 14:53 Jaroslav Chmelir
0
Náhlasit nevhodný komentář
Pro pani Novakovou: podivejte se laskave na statistiky kolik udelaji chodci nehod a kolik ridici. Z vasim nazorem vam nepatri vubec ridicsky prukaz do ruky, protoze ridici, chodci i cykliste se musi vzajemne respektovat. Najezdil jsem 2 miliony bez nehod a nemam problem zastavit zene s kocarkem.
4.8. | 20:08 lenka nováková
-1
Náhlasit nevhodný komentář
Krávaa, dobře jí tak.Chodci jsou idiotii věčně čumící do mobilu a je jim fuk komu skočí pod kola. Vidíme to denně když jezdím a ty, idiotii bezmyšlenkovitě skáčí pod kola. Už jsem takhle párkrát zatroubila i krávěě u kočáru, která si myslí, že má absolutní přednost jen proto, že jede s kočárem.
4.8. | 19:01 bogorovnyj
-1
Náhlasit nevhodný komentář
INVERZNÍ DŽIHÁD. Magoři se najdou fšude.
4.8. | 18:58 jagulina
-1
Náhlasit nevhodný komentář
Peter Kelenda to asi soudíš podle sebe že?
4.8. | 18:29 Petr Kelenda
-10
Náhlasit nevhodný komentář
Většina motorkářů je pod vlivem drog nebo alkoholu popř. jsou to lidé bez řidičáku nebo se zákazem řízení.Vůbec se nedivím takovým zprávám.
Obchodní sdělení

Vy rozhodujete, my pomáháme