Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 5. 4. 2018
Vyhasl mladý život

Motorkář (17) nezvládl předjetí, nepomohlo ani dlouhé oživování

Smrtelná nehoda motorkáře (17) na Semilsku
Zdroj: HZS Libereckého kraje

Smrtí sedmnáctiletého motorkáře skončila ve čtvrtek ráno nehoda u obce Bělá na Semilsku. Podle policie vše nasvědčuje tomu, že mladík nezvládl předjíždění před zatáčkou a střetl se s protijedoucím osobním autem.

Kvůli vážné nehodě byla silnice dvě hodiny uzavřená. "Podle předběžných informací začal mladík na motorce před pravotočivou zatáčkou předjíždět vozidlo, které jelo před ním. Při tomto manévru vjel s největší pravděpodobností do protisměru, kde v tu chvíli jel řidič s osobním vozidlem Ford Fiesta a došlo ke srážce," popsala policejní mluvčí Vlasta Suchánková.

 

Na místo okamžitě vyjeli záchranáři. "Naše posádky resuscitovaly řidiče motorky bezmála hodinu. Ale i přes veškerou snahu lékařů se ho nepodařilo zachránit a svým zraněním podlehl," doplnil mluvčí záchranky Michail Georgiev.


 

Policisté na objasnění nehody dál pracují. "K rodině zemřelého řidiče motorky, ve kterém byl ztotožněn sedmnáctiletý mladík, byl vyslán policejní intervent, aby tuto tragickou událost oznámil nejbližším," uzavřela Suchánková.

 

Smrtelná nehoda motorkáře (17) na Semilsku
Zdroj: HZS Libereckého kraje

pez TN.cz
Obchodní sdělení

Poradna čtenářům

Reklama