Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 5.3. 2017 21:25
galerie tragická nehoda

Motorkář (†31) narazil v rychlosti do osobáku, zemřel v nemocnici

Zdroj: TV Nova

Mladý motorkář (†31) v sobotu odpoledne s největší pravděpodobností kvůli velké rychlosti nestihl zareagovat a narazil do auta před sebou ve chvíli, kdy se chystal řidič osobního auta odbočovat. Nehoda se stala u Buchlovic. Kvůli vážnosti poranění musel být motorkář převezen do nemocnice vrtulníkem. Bohužel i přes veškerou snahu lékařů svým zraněním v neděli ráno podlehl.

V sobotu v půl druhé odpoledne vyráželi policisté a záchranáři k vážné dopravní nehodě motorkáře a osobního auta u Buchlovic na silnici I/50.

 

"Jednatřicetiletý řidič motorky značky Honda jel směrem na Brno. Zřejmě kvůli vysoké rychlosti nestihl zareagovat na řidiče vozidla značky Octavia jedoucího ve stejném jízdním pruhu, který zastavil z důvodu odbočení. Motocyklista narazil do zadní části vozidla a poté ze stroje spadl na silnici," přiblížila okolnosti případu policejní mluvčí Milena Šabatová.

 

16

GALERIE: Smrtelná nehoda motorkáře na Uherskohčadišťsku

Zdroj: Policie ČR

Motorkář narazil zezadu do osobního auta

Hodnocení:

 

Motorkáře museli záchranáři kvůli vážnosti zranění přepravit do nemocnice vrtulníkem. "Bohužel zranění mladého muže byla natolik vážná, že jim dnes ráno 5. března v nemocnici podlehl," doplnila Šabatová.

 

 

Ani jeden z řidičů před jízdou nepil alkohol. V letošním roce se jedná o druhou smrtelnou nehodu na Uherskohradišťsku.

 

Neobvykle teplého počasí využilo velké množství motorkářů k prvním jízdám po zimě. Ani neděle se neobešla bez zranění. Odpoledne vyjížděli policisté, hasiči a záchranáři k nehodě motorkáře a osobního auta v ulici Sudovická v Novém Kníně na Příbramsku. Ani tato nehoda se neobešla bez zranění. Na místě probíhá vyšetřování nehody.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Tříletý chlapec si hrál s oblíbenou stavebnicí, když náhle zemřel! Neuvěříte, co udělal

TN.cz