Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 16.7. 2017 21:22
Dramatická honička

Motorkář bez "papírů" ujížděl policii,v tunelu trefil zátaras

Zdroj: TV Nova

Jedním těžkým a dvěma lehčími zraněními skončila v neděli odpoledne v Praze honička policistů s motorkářem. Řidič při pokusu o únik v plné rychlosti narazil do policejního auta, které stálo na konci tunelu jako zátaras.

Motorkář začal před muži zákona ujíždět těsně po 14. hodině. "Motohlídka si všimla muže na motorce, o němž věděla, že má vyslovený zákaz řízení. Když chtěli policisté řidiče zkontrolovat, začal před nimi ujíždět," přiblížil začátek honičky policejní mluvčí Tomáš Hulan.


Pronásledování odstartovalo v Holešovicích, pookračovalo Argentinskou ulicí a přes Hlávkův most do Těšnovského tunelu. "Na konci tunelu bylo přes silnici postavené policejní auto jako zátaras. Unikající motorkář do něj narazil," popsal Hulan.

 

Zatím vše nasvědčuje tomu, že třicetiletý mladík, který má už čtyři zákazy řízení, před srážkou vůbec nebrzdil a policejní vůz tak trefil v plné rychlosti."Motorkář se zranil těžce, lehká zranění utrpěli i dva policisté, kteří seděli v nabouraném autě," uzavřel mluvčí pražské policie.

pez TN.cz
Reklama