Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 2.8. 2017 17:40
GALERIE tisíce fanoušků

Olga se ráda svlékala na svém stroji. Při poslední jízdě zemřela

Smrt královny motorkářského porna - 6
Zdroj: Instagram

Olga Pronina zemřela při tragické nehodě. Čtyřicetiletá žena své křivky ráda vystavovala na motorce. Právě jízda na silném stroji se jí stala ostudnou.

Olga Pronina vystupovala na sociálních sítích pod přezdívkou Monika. Na svém Instagramu měla více 160 tisíc fanoušků, kterým pravidelně přinášela fotografie ze své jízdy, při které nosila vyzývavé oblečení.

 

Tílka, mini šaty, plavky - její fanoušci ji mohli vídat v těch nejatraktivnějších modelech. Čtyřicetiletá Olga pracovala jako kadeřnice. Všechen volný čas ale věnovala svému stroji. Milovala rychlou jízdu a na motorce předváděla ty nejodvážnější kousky.

 

111

GALERIE: Smrt královny motorkářského porna

Zdroj: Instagram

Smrt královny motorkářského porna - 10

Hodnocení:

 

Právě rychlá jízda se jí však stala ostudnou. Nezvládla řízení a narazila do svodidel. Musela jet opravdu rychle. Kolo z její motorky našli až o 600 metrů dál. Olga zemřela okamžitě. "Zkoušeli jsme v troskách najít její kameru, kterou točila jízdu, ale nenašli jsme ji. Je to tragédie," řekl její kamarád, který přijel na místo o deset minut později.

 

 

O motorce mluvila jako o své lásce."Díky, že mě nikdy nezklameš. Díky, že mi pomáháš zapomenout na všechny moje životní problémy. Jsem vděčná za to, jak se mi vždycky rozzáří oči. Za to neuvěřitelné vzrušení, když cítím vítr ve vlasech. Za všechen ten adrenalin, který mi dáváš," napsala Olga.

 

Podle kamarádů byla závislá na adrenalinu. Její smrt považují za velkou tragédii, ale připouští, že porušovala dopravní předpisy. Už jen tím, že často překračovala povolenou rychlost.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

TRAGÉDIE: Zemřel slavný tanečník Robert Anker (†27)! Před autonehodou napsal děsivý vzkaz

ZDRCUJÍCÍ VZKAZ: Vdova po Chesterovi z Linkin Park (†41) promluvila! Z jejích slov mrazí

ham TN.cz