Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 19.2. 2016 16:52
Promluvil v televizi

"Moudra" islámského duchovního: Radí, jak správně bít ženy!

Islámský duchovní radí, jak správně bít ženy
Zdroj: YouTube/ thinkstockphotos.com

Televizní talkshow jsou běžnou součástí programové nabídky. Zatímco na Západě se v nich často představují veselé historky, v Palestině se diváci dozvídají, jak moc mohou mlátit manželku!

Vystoupení muftího (druh islámského duchovního a odborníka na právo šaría) Hassana al-Lahama v palestinské Authority TV je opravdu jen pro silné žaludky. 


Muslimský "mudrc" si totiž před kamerami zahrál na manželského poradce. Jeho rady, jak mít harmonický vztah, jsou ovšem zatraceně brutální


Al-Laham přitom začal zlehka, když vysvětlil, že při první známce vztahových potíží má muž s manželkou diskutovat, respektovat ji a naslouchat jí.


Veškeré manželské problémy má ovšem správný muslim řešit doma, za zavřenými dveřmi, na veřejnosti nemá být nic poznat. Pokud domluva ženě nepomůže, dalším krokem je podle muftího to, že manžel a manželka spí odděleně.A pokud ani to nepomůže, přichází těžký kalibr - bití. "Ale musí to být takové bití jako z legrace, žádné lámání rukou nebo rány, které řeší policie. A rozhodně nic, po čem bude žena ošklivější," radí zcela vážně al-Laham.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Děsivá proroctví Baby Vangy se naplňují. Co čeká svět v roce 2016?

JEN PRO OTRLÉ: ISIS v ohrožení. Mezi bojovníky propukla masožravá nákaza!

pez TN.cz