Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 10.9. 2016 15:42
zmizelá dvojice

Mrazivá slova Dana o únosu: Když na vás míří pistolí, uděláte cokoli

Zdroj: TV Nova

Zmizení mladé dvojice na Litoměřicku je stále zahaleno tajemstvím. Policie po Janě a Danovi pátrala bezmála dva týdny, najít se je podařilo ve středu. V souvislosti s jejich zmizením zadrželi policisté podezřelou osobu, jestli šlo ale skutečně o únos, ukáže teprve vyšetřování.

Nejprve to vypadalo na útěk zamilované dvojice, pak ale začaly na povrch vyplouvat podezřelé skutečnosti. Děti měl podle vyjádření matky unést pedofil. Rodičům se je podařilo vypátrat pomocí šifrovaného dopisu, který údajný únosce nechal děti napsat.

 

Z něj se chlapcovi rodiče dozvěděli, že jsou děti drženy v garáži na okraji Ústí nad Labem. "Jsme zaslechli bouchání a byli jsme přesvědčeni, že tam ty děti jsou. Komunikovaly s námi tak, že jsme jim kladli otázky, říkali počet bouchání a ony nám počtem bouchání dávaly najevo," řekla TV Nova matka Dana. "Já bouchal vždycky třikrát," svěřil se ve čtvrtek večer chlapec na facebooku.

 

Pak se rozpovídal také o tom, jak to s celým únosem vlastně bylo. "Když na vás někdo míří pistolí, tak uděláte, cokoli řekne. Já se bál o Janičku," napsal Daniel. Právě za pomoci pistole se mělo muži podařit děti unést. Nad celým případem ale visí řada otazníků a hodně lidí pochybuje o tom, že se vše událo tak, jak rodiny tvrdí.

 

 

Všem pochybovačům ale Daniel poslal jasný vzkaz. "Přeji vám, aby na vás někdo mířil revolverem. Přeji vám, abyste si těch 10 dní zkusili a potom by vás lidi špinili, jako vy mě teď tady v komentech. Ono je jednoduchý napsat trapárna, ale myslím, že kdyby vás někdo na 10 dní zavřel do garáže a po návratu vás čekaly takovýhle narážky, tak by vám taky nebylo do zpěvu. Myslete si, co chcete. Únosce je ve vazbě, takže je jasný, že nás unesl. Přece by nesbalili na ulici náhodnýho člověka a nesvedli na něj únos. Začněte používat mozek a nebo se nepleťte do věcí, o kterých vůbec nic nevíte. Děkuji."

 

Jenže ani tohle vysvětlení některým lidem nestačilo. Dvojici nařkli z toho, že z únosu obvinili náhodnou osobu. "Neukázali jsme na něj my, ale v tý garáži bylo plno jeho stop/otisků prstů a DNA. Říkám, je to věc názoru. Počkejte si na to, jak to dopadne, a pak vy budete za hlupáky," napsal jim Daniel. "Doufám, že za to, co vše nám provedl, půjde sedět na hodně hodně dlouho," zakončil chlapec.

 

Podívejte se na reportáž z Televizních novin:

mom TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

9.9. | 10:18 Delamsath Kohavessan
14
Smrdí to. Hodně.
9.9. | 13:14 allanaldik
-7
Vzdyt se dnesni mladez prezentuje nebojacnosti, niceho se nikdo z nich neboji ...
9.9. | 20:45 bogorovnyj
-2
Náhlasit nevhodný komentář
Bingoooooo ulhaný fakani to sou a Sandra Kmochová vyhrává cenu skokana na špek
9.9. | 19:52 suffa
0
Náhlasit nevhodný komentář
pRÝ ZKUVUKOTĚSNÁ GARÁŽ, kDE NEBYLO SLYŠET BOUCHÁNÍ A NAJEDNOU TÍMTO ZPŮSOBEM S RODIČI KOMUNIKUJÍ....lháři!!
9.9. | 19:37 tenvzdyspatny
-1
Náhlasit nevhodný komentář
Ano, máme garáž, máme v nich stopy dna majitele (kdo by to byl řekl), a ta tajná šifra, no hamba BIS, ta se musí ještě hodně co učit od geniální matky a geniálního synka.
9.9. | 18:38 tenvzdyspatny
0
Náhlasit nevhodný komentář
Nebo slova matky, že je Dan mimo ohrožení života ale čeká ho ještě dlouhá rekonvalescence? Ohledně čeho? Při rozhovoru vypadá v perfektním pořádku, jak fyzicky tak psychicky. S ledovým klidem vypráví hrůzy které zažil?
9.9. | 18:36 tenvzdyspatny
0
Náhlasit nevhodný komentář
Milá Sandro, možná sme anonymní, možná podle tebe primitivní, ale umíme si dát dohromady pět a pět. Tv nova udělala chybu, když natočila rozhovor s mamkou Dana v období mezi nalezením a dodáním domů. Jak ho tedy mohla najít, a přitom se teprve těšit, až ho po takové době znovu uvidí?
9.9. | 17:34 Sandra Kmochová
-1
Náhlasit nevhodný komentář
Primitiv to asi nepochopí ale rada je rada.Když nemůžu soudit a neznám okolnosti - nevyjadřuji se.Nejste lidské bytosti jste jen odpad , který je lidstvu nepotřebný ale i tak se snaží upoutat pozornost okolí . Přeji Vám všem "chytrákům" hnijte rychle.
9.9. | 17:34 Sandra Kmochová
-2
Náhlasit nevhodný komentář
Díky "anonymitě" internetu se zde najde celé stádo zakomplexovaných ubohých stvoření .Vám všem bych přála na vlastní kůži zažít hrůzu.O ničem nic nevíte ale uboze urážíte jiné lidi a těší vás bolest , kterou můžete způsobit.
9.9. | 17:21 bogorovnyj
0
Náhlasit nevhodný komentář
Co z togo vyleze? Potrat
9.9. | 17:19 bogorovnyj
-3
Náhlasit nevhodný komentář
Dany tu taškařici zacáluješ. Když řekneš že ste si skočili zaprcat vyjde to rozhodně levněj než celostátní pátrání po fiktivních únoscích.
9.9. | 17:15 bogorovnyj
-2
Náhlasit nevhodný komentář
Dany přestaň si vymejšlet