Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 3. 9. 2017
hledají svědky

Mrtvola na festivalu u Třeboně: Policie neví, jak muž (26) zemřel

Honětice 2
Zdroj: TV Nova
Ilustrační foto

Tělo mrtvého šestadvacetiletého muže našli na Open Air festivalu Muffin v Mláce v noci na neděli, policie ale nedokáže určit přesnou příčinu smrti. Nyní prosí o pomoc případné svědky. Viděli jste něco?

Bezvládné tělo mladíka našel muž krátce před půlnocí. "Leželo ve vodě při levém břehu Nové řeky v katastru obce Mláka, a to přibližně 200 metrů od místního vodáckého kempu, kde se právě konal Open Air festival Muffin," sdělil mluvčí policie Miroslav Doubek.

Reklama

 

Ačkoli se muž společně s dalšími lidmi včetně lékařů snažil muže oživit, nepodařilo se. Přesnou příčinu smrti nyní zjišťují policisté.

 

"Na místo se dostavili místně příslušní třeboňští policisté a rovněž tak výjezdová skupina jindřichohradeckých kriminalistů. V zemřelém byl ustanoven muž (26) z Vodňanska, který se účastnil zde konajícího se festivalu," pokračoval Doubek s tím, že okolnosti smrti by mohla objasnit nařízená soudní pitva.

 

 

"K objektivnímu posouzení všech skutečností této události vyzýváme každého, kdo by mohl k objasnění uvedeného případu poskytnout jakoukoliv důvodnou informaci, a to zejména k dění na místě v souvislosti s uvedeným skutkem v době mezi 22:30 až 23:15 hodin, aby ji předal třeboňským policistům na jejich služebně v Riegrově ulici číslo 1227, telefonním čísle 974 244 702, či přímo jindřichohradeckým kriminalistům na lince 974 233 111 či policejní lince č. 158. Děkujeme," zakončil mluvčí.

lud TN.cz
Reklama