Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 10.4. 2017 08:34
svědectví nové okolnosti

"Mrzí mě to!": Dívky se pohádaly, pak šly spolu za ruce proti vlaku!

Zdroj: TV Nova

Obě dívky, které v sobotu srazil u Mlékojed na Mělnicku vlak, se údajně dobře znaly. Byly kamarádky, policisté nyní zjišťují, jestli se společně rozhodly ukončit svůj život, nebo jestli zemřely nešťastnou náhodou.

Nešťastná náhoda nebo sebevražda? To jsou dvě verze příčiny včerejšího železničního neštěstí nedaleko přejezdu v Mlékojedech na Mělnicku. Vlak tam srazil dvě asi šestnáctileté dívky. Těžkým zraněním i přes rychlý příjezd záchranářů bohužel podlehly.

 

Jedna z místních obyvatelek TV Nova upozornila, že nejde o první smrt na kolejích v této oblasti. "Tady se to stává téměř na denním pořádku," řekla. Nehoda se odehrála prý jen kousek od jejího domu a srážce předcházelo dlouhé troubení vlaku. To potvrdil i další svědek.

 

117

GALERIE: Tragédie na přejezdu u Neratovic

Zdroj: TV Nova

Vlak srazil dvě dívky v Mlékojedech - 9

Hodnocení:

 

"Viděl jsem, jak jdou dvě holky, pak jak troubí vlak dlouho a brzdil. Pak už jsem viděl jen strojvedoucího, jak se drží za hlavu," řekl další svědek. Ten byl podle všeho z celé události velmi zdrcený. "Řekl, že na ně troubil, že se fotily, otočily se, chytly se za ruce a šly proti němu," dodal. Celé rozhovory se svědky najdete zde.

 

 

Jak se podařilo TV Nova zjistit, obě dívky se spolu měly dobře znát, na konci března se ale ošklivě pohádaly. Jejich konflikt vyvrcholil až na sociálních sítích. "Po**ala jsem ti celý život, mrzí mě to," omlouvala se poté jedna z dívek. S pochopením se ale nesetkala. "Nemrzí," odporovala druhá.

 

Co se mezi nimi stalo, není jasné. Obě dívky ale i přes neshody měly podle všeho velmi silný vztah. Policie nyní zjišťuje, jestli se rozhodly zůstataž do poslední chvíle spolu a dobrovolně ukončit své životy.

 

"Ve věku 15-16 let jsou v citlivém věku, kdy hledají samy sebe a mají pocit, že málokdo je může pochopit nebo mají i pocit, že jim málokdo může pomoct, že ještě z každé krize vede cesta ven," upozorňuje psycholog Tomáš Morávek. Jestli právě problémy dohnaly dívky k tak zoufalému činu, ukáže čas.

lud TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

9.4. | 20:59 roko-lanek
32
To je nějaka divna Havlodoba.Důchodci od bolesti skačou z balkonu protože ...
9.4. | 21:09 pichav
-30
TAK SI TO SNAD MASINFIRA VYCHUTNAL !!! KDYZ SE DRZEL ZA HLAVU !!! KDYZ NA TO ...
10.4. | 12:02 Bohumír Panuš
3
Náhlasit nevhodný komentář
Mladí si dnes neváží ani vlastního života, který jim byl darován rodiči. Problémy s láskou nebo ve škole mají podle nich jediné řešení.
10.4. | 08:58 novus
1
Náhlasit nevhodný komentář
Buh vi co dela. Got mit uns!
10.4. | 05:47 zacotomame
1
Náhlasit nevhodný komentář
Roko lanek, ty holky jistě skočily pod vlak z politických důvodů, blbe.
9.4. | 21:37 Ukradeny Trotl
10
Náhlasit nevhodný komentář
Odpuštění je základem všeho: https://goo.gl/QOSpFG Ale jít naproti vlaku může jen opravdový blázen. A litovat takové? Proč? I kdyby jste jim říkali co chcete tak si stejně budou sedět na uších. A pro takové platí: "Každému jeho jest". Nechť je jim země lehká.
9.4. | 21:09 pichav
-30
Náhlasit nevhodný komentář
TAK SI TO SNAD MASINFIRA VYCHUTNAL !!! KDYZ SE DRZEL ZA HLAVU !!! KDYZ NA TO NEMA SVALY A NEMUZE UHNOUT S MASINOU NEBO JI ZASTAVIT !!! TAK DO NI NEMA LEZT !!! TO BYL JEDNOU TAKE MASINFIRA !!! NEMEL NA MASINU SVALY A SEL NA VRCHOL POLITIKY !!! ANI NA TO NEMEL SVALY !!! A TAKE NA TO ZEMREL !!!
9.4. | 20:59 roko-lanek
32
Náhlasit nevhodný komentář
To je nějaka divna Havlodoba.Důchodci od bolesti skačou z balkonu protože nemaji na leky a děti se vrhaji pod rozjety vlak.Zlati komunisti.
Obchodní sdělení

Vy rozhodujete, my pomáháme