Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 4.4. 2017 21:38
upoutávka reality show

"Musíš fungovat, jak já řeknu!": Lucie ve Výměně prožije peklo!

Zdroj: TV Nova

V premiérovém díle Výměny manželek uvidíme, jak si poradí temperamentní Lucie v rodině, kde šéfuje dominantní pedant Jiří a jak zvládne jeho žena Jana domácnost s naprosto rozdílnými návyky, než je zvyklá.

Ve středeční premiérové Výměně manželek uvidíme rodinu z Příbrami, kterou tvoří Jana (32), Jirka (41) a dcery Rebeka (6) a Nikol (1).

 

Na druhé straně se seznámíme s Lucií (25), Michalem (45) a syny Michalem (6) a Samuelem (1), kteří žijí v Prachaticích.

 

113

GALERIE: Posedlost úklidem způsobí obrovské problémy

Zdroj: TV Nova

Výměna manželek - Posedlost úklidem způsobí obrovské problémy - 2

Hodnocení:

 

V rodině z Prachatic mají trochu obrácené role. Michal je totiž v invalidním důchodu, proto se stará o rodinu a pečuje i o domácnost. Lucie je zase ta, která vydělává peníze a úklid rozhodně není její nejlepší kamarád. A právě to se stane velkým problémem.

 

 

Lucie totiž Výměnu manželek prožije v rodině totálního pedanta na úklid. Podle svých slov je alfasamcem a žena je od toho, aby se starala pouze o domácnost. Jirka pořádek bez výhrad vyžaduje, pokud není po jeho, tak je zle. A to na vlastní kůži pozná i jeho náhradní manželka Lucie. O dramatické okamžiky a hádky rozhodně nebude nouze.

 

Premiérová Výměna manželek už ve středu od 20:20 na Nově!

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

VELKÁ PŘETVÁŘKA: Lída a Ondřej řekli, jaké peklo prožívají po Výměně! Prarodiče si neberou servítky
 

lud TN.cz

Diskuze

4.4. | 18:05 pichav
-4
Náhlasit nevhodný komentář
KAZDY RIDIC MA VHODNE POJMENOVANOU KARU !!!! ZADNA SKODA !!!! TAKZE ZENSKOU NEPOJMENUJE JAKO DOMINA A POD !!!! KAZDY CHLAP SVEHO STESTI STRUJCE !!!! STEJNE JAKO RIDIC A STROJVUDCE !!!!!!!! SEM SE NEJAK ROZEPSAL CHLAPI !!!
4.4. | 18:03 pichav
-4
Náhlasit nevhodný komentář
PROSTE KAM TRHNE RIDIC TAM JE TO PRO NI SVATE !!!! ZADNE ODMLOUVANI !!!! VRCENI A CUKANI !!!! PROSTE MANZELKA MA BYT VYLADENA JAK KARA !!!! A KAZDY LADIC SI MUZE ZA TO JAK JE KARA ZENSKA VYLADENA !!!! JMENOVITE JE VYLADENA LADOVA LADENA !!! A JMENA NEPODCENOVAT !!!
4.4. | 18:01 pichav
-5
Náhlasit nevhodný komentář
AT JE TO DNES V RELLYSOU JAK CHCE !!!! VZTAH MUZ A ZENA BY MEL FUNGOVAT NA BAZI !!! SPORTRIDIC A KARA !!!! PRI RELLY !!! PROSTE KAM TRHNE RIDIC TAM SE TRHNE KARA !!! KARA SLEPE A DUVERIVE KAMKOLI !!!! DO JAKEKOLI KURVE CI CURVE !!! AT MLUVI ANGLICKY NEMECKY NEBO CINSKY !!! JASNY !!!!