Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 13. 9. 2017
VIDEO Kuriózní nehoda

Muž (80) narazil letadlem do stromu! Poté šel na snídani

Zdroj: APTN

Osmdesátiletý muž chtěl se svým lehkým vrtulovým letounem přistát na letišti v americkém státě Connecticut. To se mu ale nepovedlo a narazil do stromu. Kuriózní nehodu zachytila bezpečnostní kamera.

Američan Manfred Forst (80) narazil zapůjčeným letounem do vysokého stromu, když byl na cestě na blízké letiště v americkém městě Plainville.

 

Letadlo se pravým křídlem zachytilo o stromy, přetočilo se a spadlo na zem. Muži se jako zázrakem nestalo nic vážného, utrpěl jen lehká zranění. "Jsem moc vděčný, že se mi nic zavažného nestalo," řekl NBC Connecticut muž.

 

 

Pilot byl v letadle sám. Není jasné, proč s letounem havaroval. Policie nechce nehodu zatím komentovat. Jeden ze svědků ale vypověděl, že letoun nejprve směřoval k ranveji, ale najednou změnil směr. "Bylo zřejmé, že má problém. Letadlo letělo pomalu a nejistě," popsal svědek.

 


Srážku se stromem zachytila bezpečnostní kamera na parkovišti. Forst šel údajně po nehodě na snídani do nedaleké restaurace.

ham TN.cz

Diskuze

14.9. | 07:17 adnachiel
-1
Náhlasit nevhodný komentář
Zas.anej senilní dědek, vždyť úplně zničil ten krásnej strom. Místo snídaně měl zhebnout.
13.9. | 20:54 overal
4
Náhlasit nevhodný komentář
Opět chybí diskuze tentokráte u legalizované zlodějské mafie nazývané exekutoři! Na to se dá reagovat pouze citací ze starého českého filmu "Z HLEDISKA VYŠŠÍHO PRINCIPU MRAVNÍHO, VRAŽDA NA TYRANU NENÍ VRAŽDOU!!!