Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 11. 6. 2018
Multimiliardář a jeho úlety

V jackpotu vyhrál 148 milionů liber, ale žena ho přesto opustila

Adrian Bayford s ženou Gillian - 1
Zdroj: Profimedia

Multimiliardář Adrian Bayford (47) je zase single! Po rozvodu s manželkou, zásnubách a dvou rozchodech je ve svém sídle za 6 milionů liber opět sám. Přítelkyně Lisa Kempová (40) mu přišla na emaily, které si psal s bývalou milenkou.

Příběh jako z červené knihovny. Psal se rok 2012 a jednomu muži se ze dne na den změnil život. Adrian Bayford vyhrál v přepočtu 5,3 miliardy korun v jackpotu. Velké jmění se neslučovalo s manželstvím a Bayforda začaly okupovat mladé ženy "zlatokopky", které v něm viděly vidinu krásného života.

 

Po 15 měsících, co peníze vyhrál, se jeho tehdejší manželka přes tiskovou mluvčí nechala slyšet, že "Gillian Bayfordová potvrzuje, že její manželství s Adrianem se neodvratně rozpadlo a oddělili se." Gillian vydala prohlášení v době, kdy na veřejnost prosákla informace, že její muž spí s manželkou svého zahradníka.

 

13

GALERIE: Adrian Bayford

Zdroj: Profimedia

Adrian Bayford s ženou Gillian - 2

Hodnocení:

 

Tou byla o 16 let mladší Samantha Burbridge, která multimiliardáři dokázala bravurně poplést hlavu a během několika měsíců od něj dostala naprosto neuvěřitelné dárky a dokonce i zásnubní prsten.

 

Zlatokopka měla jednu velkou vášeň! Tou byli koně a Adrian toho neváhal využít a rozhodl se jí v jejím koníčku podpořit. Za její jezdecké aktivity utratil přes 70 miliónů korun. Bayford totiž své lásce pořídil deset nejlepších závodních koní.

 

 

Vypadalo to jako šťastný konec a krásná idylka, ale mladá milenka se těsně před svatbou rozhodla, že Adriana pošle k vodě.

 

Adrian dlouho netruchlil a po jeho boku se začala čím dál tím častěji ukazovat kráska s polskými kořeny Marta Jaroszová."S Martou opravdu nejsem. Jen pro mě pracuje," vyvracel neustále sblížení Bayford.

 

Proč vztah nakonec skončil nikdo neví, ale poslední ženou v Bayfordově životě se stala vyzrálá žena Lisa Kempová. Vypadalo to nadějně, ale chyba lávky. Lisa totiž objevila emaily, které si její přítel vyměňuje právě se svou bývalou Martou.

 

 

To, že vztah prochází krizí nebo už je možná u konce, dokazují informace, že Bayford se vrátil sám a předčasně z dovolené v jížním Walesu a ukryl se na svém zámku v Lintonu v Cambridgeshire.

 

Lisa Kempová zase utekla léčit zlomené srdce za přáteli do Suffolku, informoval zdroj z blízkého okolí páru deník The Sun: "Vše začalo být hodně napjaté, když Lisa našla emaily od Marty a zhroutila se z toho."

 

Tak uvidíme, jak tahle love story dopadne a jestli si multimiliardář najde opět nového zajíčka nebo se mu podaří ulovit některou ze svých bývalých "Zlatokopek."

mk TN.cz