Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 20.4. 2018 18:17
VIDEO vyhýbal se trestu

Muž nechtěl do vězení, takhle si ho podali policisté!

Zdroj: YouTube.com, Policie ČR

Muž ze Slovenska byl v pátrání od začátku dubna, známým se přitom chlubil, že dobrovolně do vězení nenastoupí. Díky kvalitní práci kriminalistů už tam ale je. Policisté se s agresivním mužem při zatýkání vůbec nepárali.

"Našemu kolegovi z kriminální služby se opět podařilo po velmi krátké době vypátrat nebezpečného agresivního muže, který se vyhýbal výkonu trestu odnětí svobody," potvrdil zásah policejní mluvčí Jiří Tesař.

 

Jedenatřicetiletý muž původem ze Slovenska byl v pátrání od 9. dubna letošního roku, kdy měl nastoupit do vězení. V minulosti za sebou měl již několik krádeží, vloupání, loupež a rvačku, bylo tedy potřeba nebezpečného muže vypátrat co nejrychleji.

 

Navíc ho musel zadržet někdo s dostatečným výcvikem. "Na řadu tak přišli kolegové z chrudimské pořádkové jednotky. Ti dotyčného celostátně hledaného zadrželi 14. dubna 2018 na chrudimském vlakovém nádraží. Následně ho eskortovali do věznice v Hradci Králové," doplnil Tesař.

 

 

Muž si nyní bude odpykávat trest, tím to ale ještě nekončí, hradečtí policisté ještě šetří muže pro podezření z přečinu maření výkonu úředního rozhodnutí, za to dost možná pobude ve vězení ještě déle.

 

Reportáž TV Nova:


 

klma TN.cz
Reklama