Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 6. 10. 2017
je va vazbě

Muž kopal přítelkyni a tahal ji za vlasy po zemi, pak vytáhl sekeru!

Zdroj: TV Nova

Až deset let za mřížemi hrozí muži ze Zlínska za velmi brutální napadení své přítelkyně. Tu měl na konci prázdnin tahat po zemi za vlasy, kopat a nakonec na ni vytáhnout i sekeru. Ženu tehdy zachránili svědci, muž ji ale o několik týdnů později našel a napadl znovu. Skončil ve vazbě.

Soudce okresního soudu poslal do vazby muže (33) obviněného z pokusu o těžké ublížení na zdraví, nebezpečného vyhrožování, výtržnictví a krádeže.

 

Muž měl napadnout svou o dva roky starší přítelkyni. Když po hádce odešla, dohonil ji, chytil za vlasy, tahal ji po zemi a kopal do nohy a do rukou.

 

"Odcizil jí batoh, v němž měla peněženku a oblečení a odešel domů. Tam vzal sekyru, vrátil se za svou milou, chytil ji zezadu a sekeru jí přiložil ke krku. Vyhrožoval, že s její hlavou bude běhat po obci," sdělila mluvčí policie Monika Kozumplíková.

 

 

O sekeru se začali přetahovat, žena mu ji vytrhla z ruky, odhodila a utekla. Muž ji opět dostihl, chytil za vlasy a kopal do nohou až do okamžiku, kdy ho okřikli náhodní svědci, kteří zároveň zavolali na policii. "Agresor utekl, ale policisté z Fryštáku ho následující den našli na půdě cizího domu, kde se vydával za někoho jiného," dodala mluvčí.

 

O několik týdnů později došlo k podobnému útoku znovu. Přítelkyni v autě kopal do obličeje a tahal ji za vlasy. "Své družce způsobil zranění, s nímž byla ošetřena v nemocnici, a jen shodou šťastných náhod nedošlo ke zranění, jež by ohrozilo její život. Před příjezdem záchranářů agresor z místa utekl. Zanedlouho ho dohledali policisté z pohotovostního a eskortního oddělení a převezli ho do policejní cely, odkud po dvou dnech putoval rovnou do vazební věznice," zakončila Kozumplíková.

lud TN.cz