Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 12.5. 2017 08:24
Exkluzivní rozhovor

Muž, který usvědčil Jiřího Kajínka, promluvil! Tohle mu vzkázal

Zdroj: TV Nova

Jiřího Kajínka pustí z vězení. Ve středu se s ním sešla první dáma a prezident následně naznačil, že mu po návratu z Číny udělí milost. Ve čtvrtek večer to pak potvrdil. Proti tomu se ostře staví korunní svědek Vojtěch Pokoš.

Anketa

Je správné, že Jiří Kajínek dostane milost?

Hlasovalo 24147 lidí.
Z vraha se stal hrdina, kterému neváhá podat ruku sama první dáma této republiky. Fotografie z věznice pořádně hnula žlučí jedinému přeživšímu, který schytal od Kajínka pět kulek a přežil jen zázrakem.

 

"Prezident se chce svézt na jeho popularitě, stejně jako první dáma, ale já je lituju. Kajínek je manipulátor první třídy a vrah první třídy," řekl televizi Nova exkluzivně Pokoš.

 

Prezident už delší dobu sondoval jak velkou popularitu mu omilostnění dvojnásobného vraha přinese. Ve čtvrtek naznačil, že jeho propuštění se blíží.

 

"Byl bych rád, kdyby se to pan Kajínek ať už prostřednictvím sdělovacích prostředků, nebo jinak dozvěděl jako první," řekl na tiskové konferenci u příležitosti zakončení cesty po Libereckém kraji Zeman. V rozhovoru pro TV Barrandov pak Zeman řekl, že milost pro Kajínka je připravená, po návratu z Číny ji podepíše a neznámější český vězen se v půlce května dostane na svobodu.

 

 

O omilostnění nejznámějšího vraha v Česku prezident rozhodl i přesto, že na začátku svého funkčního období převedl tuto pravomoc na ministerstvo spravedlnosti. Zároveň se zavázal, že milost udělí jen z humanitárních důvodů.

 

Jiří Kajínek pro Vojtěcha Pokoše hrdina rozhodně není. "Je to zku*** haj***, kterej zabil mýho bráchu!" rozčiluje se  Pokoš, který společně s bratrem Julianem dělal ochranku podnikatelovi Štefanu Jandovi, jehož vraždu si měl údajně objednat jiný podnikatel, kterého Janda vydíral.

 

Na začátku to byl obyčejný vrah. Utekl ale z nejstřeženějšího vězení a tím si zajistil slávu až do smrti. Za třiadvacet let ve vězení se stal hlavním hrdinou filmu, píší se o něm knihy a po propuštění z věznice může počítat s milionovými tantiémami. Korunní svědek se teď bojí pomsty.

 

 

"Co může udělat takovej psychopat nikdo neví," řekl TV Nova Pokoš. Obává se, že se mu Kajínek bude chtít za těch 20 let ve vězení pomstít.

 

Prezident prohlásil, že milost udělí až po návratu z Číny. Oběť Kajínkovy střelby se teď bude ukrývat v zahraničí. Slavnému vězni ale s předstihem posílá gratulaci k propuštění.

 

"Gratuluju mu, jak dokázal udělat z lidí idioty!" dodal Pokoš.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Rodina se bojí o krásnou Britku, kterou odsoudili a poslali do mužské věznice. Poznáte proč?

Žena se rozhodla pomoct svému příteli utéct z vězení. Vymyslela naprosto šílený plán, jak ho dostat ven!
 

vbo, Josef Svoboda TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

11.5. | 21:08 zacotomame
56
Pokud Pokoš nesvědčil křivě, nemusî se ničeho obávat, ne? Kajinkův komplic to ...
12.5. | 00:44 Milos Trasimi
-28
Taky si myslím ze by Zeman mel držet klapacku a nechlastat.
21.5. | 12:27 Milan Pokorný
3
Náhlasit nevhodný komentář
pokud Pokeš nelhal u soudu a má čisté svědomí,tak se Kájínka nemusí bát,ale opak je pravdou,ted ho naopak bude potřebovat Kájínek pro svědectví u soudu,pokud ho do té doby neuklidí ti co poslali Kájinka do basy
20.5. | 15:23 Jan Jurečka
0
Náhlasit nevhodný komentář
Prosím respondenty o vysvětlení, co to je za zrůdu publikující pod pseudonymem Milos Trasimi. Jeho urážky na adresu občanů dávají tušit, že je to Cikán, nebo ještě něco horšího??? Děkuji za vysvětlení.
20.5. | 15:17 Jan Jurečka
2
Náhlasit nevhodný komentář
Korunní svědek pracující na objednávku plzeňské policie musí mít opravdu nepříjemný pocit - a to ještě neumírá.. V této zemi je řada lidí, kteří zabili v kombinaci s alkoholem, drogami a po odsezení drží "spravedliví hubu"... navzdory skutečnosti, že popisovaní recidivisté dostali menší ...
18.5. | 16:54 kammil1203
6
Náhlasit nevhodný komentář
Ten Pakoš lže jak tiskne, u soudu měl přesně nadiktováno, co má říct v neprospěch Kajínka. Kdo ví, kolik mu zaplatili plzeňští policajti, co v té vraždě jsou těžce namočení!! Kajínek je jen klasický zloděj, ale ne VRAH!!! Toho Roma bych zavřel za křivou výpověd' u soudu na 10 let!!!!
18.5. | 12:02 jagulina
3
Náhlasit nevhodný komentář
černá tlama se asi bojí
16.5. | 20:39 Jan Kotlej
3
Náhlasit nevhodný komentář
Tak nevím jestliže byl Kajínek vrah na objednávku tak proč se také neobjevil pachatel co si tuto vraždu u něj objednal,nebo si vážně myslíte,že za těch několik let odsezených (možná nevinně) by Kajínek nic neprozradil aby měl nějakou (možná) polehčující okolnost se snížením trestu. Tak zatím J.K.
16.5. | 06:24 azylpraha10
-4
Náhlasit nevhodný komentář
www.azyl-praha10.cz
15.5. | 17:15 zacotomame
5
Náhlasit nevhodný komentář
13.5. | 16:34 minibus, teď se třeba ukáže, že Kajínek nevraždil. Možná se taky ukáže, kdo má na svědomí druhýho Pokoše a možná to všechno zapadne dohromady a sedět půjde možná někdo jiný. Možná... Ale v tom případě by bylo nehorázné, že za to seděl někdo jiný, nemyslíš?
15.5. | 17:12 zacotomame
8
Náhlasit nevhodný komentář
Josef Hladik, Kajínek není hlupák a pokud jím není ani Pokoš, je mu jasné, že Kajínka se bát nemusí. A Pokoš se ho taky nebojí, bojí se těch, kterým hrál do karet, protože oni mají obavy, aby nevyklopil jak to bylo doopravdy. Kajínkův zájem je, aby se Pokošovi nic nestalo. Bude ho potřebovat.
15.5. | 14:20 Josef Hladik
12
Náhlasit nevhodný komentář
Prokoš se bojí Kájinka protože lhal.Prokoše by měli zavřít a dát mu 20 let tepláků.