Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Obchodní sdělení

Poradna čtenářům

Aktualizováno 12.11. 2017 15:18
Byl opilý

Muž měl brutálně zavraždit sestru! Zatnul jí prý sekeru do hlavy

Zdroj: TV Markíza

Muž, který ve slovenských Rajčanech zřejmě zavraždil svou sestru, je ve vazbě. Na ženu údajně vytáhl sekeru a dvakrát ji sekl do hlavy. Sourozenci se podle sousedů hádali o peníze, které muž často propil.

Tragédií skončila sourozenecká hádka v Rajčanech na Slovensku. 69letý muž podle policie za bílého dne vytáhl sekeru a zatnul ji 75leté sestře dvakrát do hlavy. Informoval o tom slovenský portál tvnoviny.sk.

 

Sousedé chvíli před krvavým koncem slyšeli křik. Žena se podle nich s bratrem pohádala kvůli penězům. Už mu nechtěla dávat část svého důchodu, protože věděla, že ho propije. Podle místních byl muž v opilosti agresivní.

 

Před bratrem nejdříve důchodkyně utekla před dům, kde si sedla na lavičku, aby se uklidnila. Sourozenec se ale usmířit nehodlal, přišel k ní a dvakrát jí sekeru zarazil do hlavy. Mrtvou ženu našla na lavičce sestra, která se vrátila ze hřbitova. Bratr se pak údajně pokusil zabít i ji.

 

 

Muž stanul v sobotu poprvé před soudem. Rozhodovalo se, jestli zůstane ve vazbě, nebo ho policisté budou vyšetřovat na svobodě. Asi po hodině soudce muže poslal do vazby. Za vraždu sestry mu hrozí až 25 let vězení.

epa TN.cz
Reklama