Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 7. 12. 2017
Pokus o vraždu

Muž napadl expartnerku. Mlátil ji vším, co mu přišlo pod ruku

Domácí násilí
Zdroj: TN.cz/Jakub Deml
Ilustrační foto

Olomoučtí policisté vyšetřují pokus o vraždu, ke kterému mělo dojít v jedné z obcí nedaleko krajského města v pondělí v noci. Hádka mezi bývalými partnery skončila brutálním napadením, při němž muž způsobil ženě vážná zranění.

Bývalí partneři se vypravili ke své společné známé. Na návštěvě ale vypukla vyhrocená hádka a neskončilo jen u slovního napadání, muž svou bývalou partnerku surově zaútočil.

 

Podle webu Novinky.cz nezůstal jen u pěstí, ale ženu mlátil vším, co bylo po ruce. Zranění jí způsobil i sekerou nebo násadou od rýče, kterou měl ženu škrtit!

 

"V dalším napadání mu zabránila majitelka domu. Muž byl na místě činu přivolanými policisty zadržen. Policisté pak zraněné ženě poskytovali první pomoc až do příjezdu zdravotnické záchranné služby," řekla mluvčí olomouckých policistů Marie Šafářová.

 

 

Podle policejní mluvčí způsobil ženě tak vážná zranění, že jí šlo o život. Kriminalisté útočníka obvinili z vraždy ve stádiu pokusu. Soud muže poslal do vazby.

 

"Dle trestního zákoníku lze za tento čin uložit trest odnětí svobody na deset až osmnáct let," upřesnila policejní mluvčí Šafářová, co teď agresorovi hrozí.

vbo TN.cz
Reklama