Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 12.10. 2017 19:21
sekýrovala ho

Muž nesnesl svou manželku. 10 let se před ní schovával v lese!

Malcolm Applegate
Zdroj: Profimedia

Malcolm Applegate (62) z anglického Birminghamu přestal vycházet ze svou manželkou, protože ho „pořád sekýrovala“. Rozhodl se od ní odejít, aniž by to komukoliv řekl. Zabalil si věci a pěšky vyrazil do Londýna. Deset let schovával v lesích poblíž britské metropole.

Deset let o něm nebylo vidu ani slechu. Jeho rodina si myslela, že je po smrti. On se však schovával před manželkou, se kterou po třech letech manželství už nechtěl být. Údajně mu pořád vyčítala, že věnuje moc času práci. On ale zahradničení miloval.

 

"Ze začátku jsme si rozuměli, postupně se to ale zhoršovalo. Často jsme se hádali," popsal muž pro deník The Sun. "Pracoval jsem jako zahradník 25 let a miloval jsem to. Ale ona mě nutila, ať se zbavím hodin. Chtěla se mnou trávit víc času.

 

 

"Nemohl jsem to vydržet a odešel jsem bez jediného slova," popsal. Do Londýna se rozhodl odjet na kole. Někdo mu ho však po cestě ukradl, takže šel část cesty pěšky.

 

Do metropole přišel až po třech týdnech. Útočiště našel v lese na jihozápadě Londýna, kde kempoval. "Nikdo o mě nevěděl, kempovali tam však tři další lidi," tvrdí. Našel si práci jako zahradník v domově důchodců.

 

Z lesa se po deseti letech přesunul do azylu pro bezdomovce, který mu i poskytuje práci. "Někdy pracuju v obchodě, jsem za to vděčný," popsal Applegate. Poslal i dopis své sestře, která si už myslela, že je mrtvý.

 

Sestra se ho dříve pokusila několikrát najít. "Hledala mě různě po hotelech. Když dostala dopis, zavolala mi. Byla tak dojatá. Nás vztah je teď skvělý," popsal. "Můj život se dostává opět do pořádku," zakončil Applegate.

 

ČTĚTE TAKÉ:

5 POHROM, které odstartují velkou manželskou krizi!
DESET signálů, že manžel chce ROZVOD

ham TN.cz