Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 16. 6. 2017
krásná proměna

Muž přestavěl přes 100 let starou stodolu! Má z ní pánskou klubovnu

Z polorozpadlého statku si postavil hernu
Zdroj: imgur.com

Američan přebudoval starý zahradní dům. Vlastníma rukama z něj vytvořil místnost, kde nyní tráví čas s přáteli při hraní kulečníku.

Majitel rozpadající se stodoly, která na jeho pozemku stojí už od roku 1870, chtěl budovu původně zbourat. Nakonec se ale rozhodl, že nic takového není nutné. Vypočítal si, že pokud stavbu přestaví, bude to levnější, než když postaví úplně novou.

 

Přestavba ale byla velmi náročná, protože stodola byla ve špatném stavu. Roky se o místnost nikdo nestaral. Byla v ní plíseň, nepořádek a díry v zemi. Nic z toho ale muže neodradilo a dal se do práce. Ze začátku mu pomáhali jeho kamarádi, bylo totiž nutné udělat novou střechu.

 

121

GALERIE: Z polorozpadlého statku si postavil hernu

Zdroj: imgur.com

Z polorozpadlého statku si postavil hernu - 1

Hodnocení:

 

Kamenné zdi ponechal. Nevyměnil ani původní dřevěné dveře. Uvnitř udělal zateplení a celý interiér pokryl dřevem. V místnosti vybudoval i dřevěnou podlahu.

 

 

Už hotovou klubovnu vybavil starším nábytkem, ze kterého udělal posezení v rohu místnosti. Nechybí ani lednička na alkohol a nealkoholické nápoje. Nejdůležitější je ale kulečníkový stůl, u kterého teď tráví s přáteli hodně času.

Na další přestavbu se podívejte zde. 

has TN.cz