Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 17. 5. 2017
úžasná proměna

Muž předělal starý kontejner na krásný bazén pro rodinu! FOTKY

Bazén z kontejneru
Zdroj: beesign-la.com

Plánujete, že si na léto pořídíte vlastní bazén, ale nechcete do něj investovat hodně peněz? Zkuste použít vyřazený kontejner. Inspiraci můžete najít u šikovného Američana, který tento nápad vyzkoušel na vlastní zahradě.

Američan Stefan Beese získal starý odpadkový kontejner větších rozměrů a řekl si, že by se dal nějak efektivně využít. Tak vznikl jeho nápad postavit na zahradě rodinného domu v americkém městě New Orleans bazén.

 

Stefan, který pracuje jako architekt, se dal hned do práce. Kontejner natřel protikorozním prostředkem, pečlivě ho potřel pěnovou ochrannou izolací a kolem udělal stěny z borovicového dřeva.

 

16

GALERIE: Bazén z kontejneru

Zdroj: beesign-la.com

Bazén z kontejneru - 1

Hodnocení:

 

Výsledkem je nádherný bazén pro celou rodinu, který na délku dosahuje skoro 7 metrů a na šířku má něco málo přes 2 metry.

 

Protože z kontejneru udělal spíše luxusní bazén, výroba se mu nakonec finančně prodražila. Vše údajně záleží na tom, jak nároční budete.

 
Johanův starší syn Trystian se díky novému bazénu naučil také plavat. Výhodou je, že se dá i přemístit - pokud se někdy budou s rodinou stěhovat, jednoduše ho vypustí a převezou.

has TN.cz