Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 12. 5. 2017
Býval ženou

Muž s umělým penisem přišel o panictví. Prozradil, jaký byl sex

Lee David Carter
Zdroj: facebook
Lee David Carter

Devětačtyřicetiletý Lee Carter strávil prvních 40 let svého života ve špatném těle. Narodil se jako Lisa Carterová, od mala se ale cítil mužem. Ve středním věku se konečně dočkal změny pohlaví. Lékaři mu vyrobili i funkční bionický penis. Lee jej teď poprvé použil a nemůže si ho vynachválit.

Přeměna Leeho z ženy na muže vyšla na 60 tisíc liber, tedy v přepočtu na 1,8 milionu korun. Lee, který se od mala cítil mužem, konečně dostal mužské tělo. Během tří let musel podstoupit pět operací. V roce 2009 začal brát hormony, o rok později mu lékaři odstranili prsa a ještě ten rok vymodelovali penis.

 

V říjnu 2011 dostal Lee silikonová varlata a v dubnu 2012 jeho penis lékaři vybavili pumpou, která zajišťuje erekci. Lee ji ovládá tlačítkem v umělém varleti. Lee už má penis funkční několik let, až nyní ale našel partnerku, se kterou byl ochotný přijít o panictví.

 

"Čekal jsem dlouhou dobu, ale stálo to za to. Je to neuvěřitelné, oba jsme si to moc užili a vydrželi jsme skoro celou noc. A ráno jsme zase pokračovali," řekl webu Daily Mirror Lee Carter. Díky tomu, že strávil většinu života v ženském těle je prý Lee dobrý milenec, s čímž souhlasí i jeho partnerka.

 

 

"Byli jsme oba trochu nervózní, ale bylo to nádherné a nemůžeme být šťastnější," dodala šestatřicetiletá rozvedená učitelka z mateřské školy Leanne. Ta se Leeovi ozvala, když se v médiích dozvěděla o jeho příběhu a přečetla si knihu, kterou Lee o svém životě a změně pohlaví napsal.

 

Lee za rozvedenou učitelkou jel 320 kilometrů. Sešli se na jídlo a na drink. Pak skončili v hotelovém pokoji, který si Lee zamluvil. "Cítil jsem, že je to správné. Musel jsem ji vidět. Zavolal jsem jí, řekl, kde jsem a ona hned přišla," vzpomíná Lee.

 

"Byl jsem trochu nervózní, ale pár piv určitě pomohlo. Věděl jsem, že mi všechno funguje, ale bylo to proto, že jsem byl poprvé se ženou. Nemohl jsem uvěřit, se to konečně stane a jako muž přijdu o panictví, ale hlavně, že budu s někým, na kom mi záleží a kdo to cítí stejně," dodal Lee.

 

 

Leanne prozradila, že pár zvažuje, že se sestěhují. "Lee je úžasný chlap. Jsem šťastná, že jsem ho potkala. Nebylo to divné nebo nepříjemné, protože jsem z jeho knihy věděla, čím prošel. Je to prostě normální chlap, který je navíc ohleduplný, romantický, citlivý a milý. Nejde ho nemilovat," dodala Leanne.

 

Stejný mechanismus bionického penisu už úspěšně "otestoval" Mohammed Abad ze skotského Edingburghu, který o penis přišel v dětství. Za více jak 2 miliony mu lékaři během stovky operací vyrobili nový, se kterým vloni Abad přišel o panictví. Následně ale musel ještě jednou na operaci, když zjistil, že mu vyrobili příliš velký model a pro ženy je sex s ním bolestivý.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Dá se penis zlomit? Nejbizarnější zranění při sexu
Jak vypadá ideální penis?

vbo TN.cz