Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 20. 3. 2017
neměl zbraň

Muž sdílel svůj konflikt s policisty na facebooku. Zastřelili ho!

Zdroj: liveleak.com

Úřady v americkém státě Tennessee vyšetřují policisty, kteří zastřelili neozbrojeného muže na dálnici v odstaveném autě. Rodney Hess (36) svůj konflikt sdílel online na facebooku. Včetně výstřelu, který znamenal jeho smrt.

Zástupci šerifa Crockettova okresu přijeli k autu odstavenému v pravém jízdním pruhu u hlavní silnice na město Alamo. "Muž odmítal příkazy policistů, měl neplatný řidičský průkaz a nejméně dvakrát se pokusil policisty atakovat svým autem," uvedl mluvčí policie Josh Devine pro CNN.

 

"V průběhu eskalace událostí nejméně jeden policejní úředník vystřelil ze své služební zbraně skrz přední sklo pana Hesse," dodal Devine, podle nějž Hess nebyl ozbrojený.

 

Muž v autě celý konflikt s policií natáčel na svůj telefon a online sdílel na sociální síti. Na videu je vidět jeden z policistů u Hessova auta. Řidič odmítal vystoupit a žádal, aby mohl hovořit s nadřízeným policisty. Pak je slyšet hluk, výstřel a sténání postřeleného muže.

 

 

"Můj klient nebyl agresívní, ani nemluvil zvýšeným hlasem. Pouze chtěl hovořit s důstojníkem. Nebyla od něj žádná hrozba," tvrdí právník rodiny Don Rouzan. Zraněný řidič zemřel po převozu do nemocnice v Memphisu. Podle CNN zatím nebyli identifikováni policisté, kteří u incidentu zasahovali.

 

Hessovi příbuzní žádají na facebooku svědky, kteří projížděli okolo, aby podali svědectví o celé události. Hess byl otcem tří dětí a poslední roky žil v Texasu. Před setkáním s policisty mířil za rodinou do rodného Memphisu.


ČTĚTE TAKÉ:

DĚSIVÉ! Těchto 80 osobních údajů o vás FACEBOOK ví!
Tato matka má obrovský problém, lidem se nelíbí, že na facebooku kojí

TN.cz / ych

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

20.3. | 06:51 zacotomame
7
Neuposlechl výzvy, neměl řidičák.....Neměl zbraň? A co to auto, se kterým ...
20.3. | 08:25 Milos Trasimi
-1
To je Amerika o které sní tolik lidi.Pfff..A jedna věc Ulisna kryso.Jestli to ...
20.3. | 11:31 allanaldik
0
PRO jistotu svuj prohresek vymazou a udaji jineho na TN:CZ. VZDY to ma nejaky pocatek a nezacina se od prostredka jako vsechny takovy videa od ceskch idiiotsych ridicu.
20.3. | 11:28 allanaldik
0
Jakkoliv koukam na video tak NIKDE nevidim ze by najizdel do policistu.Nebo je to stejne jak u nasich ridicu kdyz davaji videa na vybrzdeni?Taky tam NENI co se stalo pred vybrzdenim proto tam ty trotlove davaj videa ze ONI byly ohrozeni ale ze prave jejich prvni a nebezpecne ohrozeni tam neni-
20.3. | 11:23 Milos Trasimi
0
wp2t Mala otázka.Co bylo me první slovo? Bota nebo pudel?
20.3. | 11:13 Milos Trasimi
0
Pohádky o praotci Cechovi si nechte pro blbecky jako jste vy.
20.3. | 11:12 Milos Trasimi
0
A v pohodlí rozvaleneho gauce s pivem v ruce a plnou hubu kecu?No jo Boemi.Od chvíle kdy vas Avaři přivedli do Evropy jako své otroky jste se nezměnili.Porad stejne velkohuby a stejně jesitni.
20.3. | 11:10 Milos Trasimi
0
A co vy frajeri? Porad velcí bojovníci na hubach?
20.3. | 11:09 Milos Trasimi
0
Nyní bruci ve vazbě a doufám ze nyní věří tomu když jsem říkal ze Bůh vše vidí.Ze to nemá souvislost? Ale ma.Taky frajeril chtěl střílet válečné uprchlíky černé židy prostě kdekoho.Takový typicky Boemi.
20.3. | 11:07 Milos Trasimi
0
A co tluchubove jako ty na TN.cz? Taky frajeri do te doby než se dostanou do obdobně situace?Vzpomínám si na Rostika Kocourka.Taky frajeril mel plnou hubu všemožných odsudku a ze někoho živí a pak zaútočil na exekutora protože dlužil peníze.
20.3. | 11:07 Milos Trasimi
0
A co tluchubove jako ty na TN.cz? Taky frajeri do te doby než se dostanou do obdobně situace?Vzpomínám si na Rostika Kocourka.Taky frajeril mel plnou hubu všemožných odsudku a ze někoho živí a pak zaútočil na exekutora protože dlužil peníze.
20.3. | 11:04 Milos Trasimi
0
Zarazil me zvláštní úsměv policisty co ho doslovně zavraždil.Ze by frajeril kovboj? Slyšela výraz policejní zlovůle?