Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 21.8. 2017 18:08
Skvěle to vyřešil

Muž se opil a vykopal třímetrovou jámu. Žena zuřila, teď je nadšená

Muž postavil bazén za pár korun - 1
Zdroj: profiboxing.cz
Andrew Ellery před bazénem, který v alkoholovém opojení vybudoval.

Pořádnou dávkou kutilství dokázal vyřešit svou opileckou eskapádu devětapadesátiletý Andrew Ellery. Jednou v noci popíjel se svými kamarády. Najednou jim přišlo jako dobrý nápad vzít lopaty a vykopat na zahradě obří jámu. Ellery ji ale dokázal přeměnit v bazén, za který zaplatil jen v přepočtu 9 tisíc korun!

Párty, kterou pro své kamarády uspořádal Andrew Ellery z velšského Cardiffu, se zvrtla v neplánovanou brigádu. Alkoholem posilněné muže napadlo vykopat na zahradě třímetrovou jámu. Když se ráno probudila Elleryho manželka Stella, byla v šoku.

 

"S kámoši jsme měli večírek a vykopali jsme uprostřed zahrady díru. Když se ráno všichni probudili, tak se ani neomluvili, jen se smáli a přišlo jim to hrozně vtipné. Já se probudil a celá má zahrada byla plná hlíny," svěřil se Ellery listu Daily Mail.

 

"Žena přišla na zahradu, ptala se, co jsem to provedl. Nejdřív na mě ječela, ať se té hlíny rychle zbavím, pak jí ale došlo, co dělám," prozradil Andrew.

 

15

GALERIE: Muž postavil bazén za pár korun

Zdroj: profiboxing.cz

Muž postavil bazén za pár korun - 5

Hodnocení:

 

Místo, aby díru zase rychle zaházel, rozhodl se Andrew, že dílko promění v bazén, po kterém dlouho toužil. Za týden měl vykopanou jámu. Materiál získal v kontejneru nebo z přebytků. Za celý bazén zaplatil pouhých 300 liber, tedy přibližně 9 000 korun. Po bazénu vždy toužil.

 

Na zahradě vybudoval 3 metry hluboký, 2 metry dlouhý a 1,8 metru široký bazének, který v budoucnu plánuje rozšířit. Zatím ale otci tří dospělých dětí a jeho ženě bohatě stačí. Libují si hlavně vnoučata, když Andrewa a Stellu navštíví. Jeden z vnuků se tam naučil i plavat.

 

 

Tím ale jeho budovatelské úsilí neskončilo. Vedle bazénu si podomácku vyrobil saunu. Dřevo nosil z přebytků, sbíral u kontejnerů. Nakonec za něj utratil jen asi 6 tisíc korun. Další 12 tisíc dal za topné tělísko. Mezi sousedy se hned stali manželé, kteří za pár korun postavili bazén a saunu, hned stali celebritami.

vbo TN.cz

Diskuze

22.8. | 08:36 nila
6
Náhlasit nevhodný komentář
No pokud je bazén 3m hluboký, tak podle fotky musí pán měřit tak 5m, proboha aspoň to pořádně překládejte nebo nepište takové bludy, článek jak od pomatenců.
21.8. | 17:38 Martin Lopata
19
Náhlasit nevhodný komentář
3 metry hluboký 2 metry dlouhý 1,8 metru široký. podle fotek je to úplně jinak.
21.8. | 17:00 hajnej53
11
Náhlasit nevhodný komentář
Citace: "Nakonec za něj utratil jen asi 6 tisíc lidí." No, to je zase perla, lidi jako platidlo!!