Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 12. 1. 2018
Šla spát

Muž se pohádal se ženou, třikrát ji bodl do zad! Všimla si až ráno

Napadení nožem - 3
Zdroj: TN.cz/Jakub Deml
Ilustrační foto

Podivný případ vyšetřují policisté na Slovensku. Muž se měl pohádat se svou spolubydlící, poté ji třikrát bodl nožem do zad. Žena šla klidně spát a vše zjistila až druhý den.

Starší žena se v zahradní chatce ve Štúrově pohádala s 38letým mužem, pak si šla lehnout. Ráno se ale vzbudila v kaluži krve! Zjistila, že ji muž po hádce třikrát bodl do zad. Informuje o tom slovenský portál tvnoviny.sk.

 

Ani poté si ale 52letá žena nezavolala pomoc. Pěšky se vydala do města, kde potkala svou známou. Až ta o všem spravila policii a přivolala záchranáře. Ženu převezli do nemocnice v Nových Zámcích.

 

Ještě v ten samý den zadrželi policisté podezřelého Štefana. "Protože byl muž pod vlivem alkoholu, vyšetřovatel ho vyslech až druhý den a vykonal všechny potřebné procesní úkony," uvedla policejní mluvčí Božena Bruchterová.

 

 

Policisté muže obvinili z ublížení na zdraví, za což mu hrozí trest vězení na čtyři až deset let. Podali také návrh na vzetí do vazby. Kriminalisté se také vrátili do chatky, kde sbírali důkazy a další stopy, které podrobí zkoumání.

epa TN.cz
Reklama