Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 2.11. 2017 20:39
foto z místa bál se exekutorů

Zabarikádoval se a hrozil střelbou, muže dostala zásahovka! VIDEO

Zdroj: TV Nova

V pražských Kobylisích několik hodin probíhal policejní zásah kvůli muži, který se zabarikádoval před exekutory v bytě a vyhrožoval střelbou. Na místo vyrazily zásahové jednotky, pak i vyjednavač. Komunikace ale nikam nevedla, policisté proto za pomoci rozbušek vběhli do bytu a postaršího muže zajistili.

Policejní zásah probíhal v ulicích Nad Šutkou a Vršní. Muž (66), ke kterému dopoledne přišli exekutoři, se zabarikádoval v bytě a vyhrožoval, že všechny postřílí.

 

17

GALERIE: Policejní zásah v Kobylisích

Zdroj: AKTU.cz

Zásah exekutorů v Kobylisích - 2

Hodnocení:

 

"Vyhrožoval, že použije zbraň proti sobě nebo každému jinému, kdo se přiblíží k bytu či do něj vstoupí," sdělil mluvčí policie Tomáš Hulan. "Policisté okolí uzavřeli a pracuje tam vyjednavač," dodal.

 

 

Veškerá vyjednávání s mužem ale byla neúspěšná. Zásahová jednotka proto nakonec vhodila do bytu rozbušky a vrazila dovnitř. "Provedla do bytu násilný vstup a muže zadržela. Celá situace se obešla bez jakéhokoli zranění, nicméně i tak skončil mu v příslušném zdravotnickém zařízení v Praze 8 k posouzení jeho psychického stavu," sdělil Hulan.

 

Žádnou zbraň policisté nenašli, i tak je ale muž podezřelý ze spáchání trestného činu nebezpečné vyhrožování.

Podívejte se, jak probíhal zásah policie:

 

Podle advokáta zabarikádovaného muže ho měli ve čtvrtek exekutoři přijít vystěhovat - a to i přesto, že byla podána žádost o odložení exekuce. "Zabarikádoval se v bytě a tvrdil, že pokud policie nebo exekutoři vtrhnou dovnitř, že se zastřelí," vysvětlil TN.cz.

lud TN.cz