Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 2. 2. 2016
je to borec

Muž se vyfotil bez kalhot a všem spadla brada. Tohle není legrace!

Muž s rakovinou prostaty
Zdroj: facebook.com
Kurt Jewson chce vyzvat muže k prevenci rakoviny prostaty

K odvážnému kroku se rozhodl Brit Kurt Jewson. Ten na Facebooku zveřejnil fotku, kde je jenom ve spodním prádle. Důvod je ale vážný, muž chtěl tímto krokem varovat před vážnou nemocí.

Kurt Jewson se jako spousta mužů před ním vyfotil jen ve spodním prádle a fotku zveřejnil na Facebook. Nechtěl se ale chlubit nahým tělem, chtěl všem ukázat, jak vážná nemoc mužům hrozí.

 

Na fotce jde totiž vidět vývod, který mu zůstal po těžkém boji s rakovinou prostaty. Čtyřiačtyřicetiletý Brit chce svým příběhem vyzvat všechny muže k tomu, aby nezanedbávali samovyšetření prostaty a neváhali navštívit doktora i s tím nejmenším problémem.

 

 

Kurt začal mít problémy v roce 2014. "V létě jsem měl v moči krev. Šel jsem za svým praktickým lékařem, který řekl, že za to může infekce a že se to spraví. A taky že ano," popsal počátky nemoci Kurt. Jenže to nebyla infekce, šlo o jeden z příznaků rakoviny prostaty.

 

"Lékaři rakovinu ignorovali 12 měsíců, tak dlouho se mohla v klidu rozrůstat. Přitom stačilo, aby mi můj doktor vzal krev a poslal ji na testy. Moje prognóza mohla být daleko lepší. Teď mě čeká další operace a chemoterapie," svěřil se muž.

Muž s rakovinou prostaty
Zdroj: facebook.com Kurt Jewson chce vyzvat muže k prevenci rakoviny prostaty

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

ZCELA ZMIZEL! Karel Gott oznámil světu radostnou zprávu. Můžeme už slavit!?

HVĚZDA MUZIKÁLU ZE STŘEDNÍ: Vannesu Hudgens zasáhla strašná životní rána. Co se jí stalo?

mom TN.cz