Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 12. 1. 2018
Proslavil se

Muž si kvůli tetování nemohl najít práci. Teď dostal překvapivé místo

Mark Cropp - 3
Zdroj: Profimedia
Kvůli tetování si Mark nedokázal najít práci

Muži z Nového Zélandu se kvůli tetování smál celý svět. Mark Cropp se neblaze proslavil díky obrovskému nápisu, který se mu táhl přes půlku obličeje. Kvůli němu si také nemohl dlouhou dobu najít práci. Teď ho zaměstnali na opravdu překvapivé pozici.

Novozélanďan Mark Cropp se nechal potetovat ve vězení, když se opil na jednom z večírků. Přesvědčil ho k tomu jeho bratr, se kterým se náhodou ve věznici sešel. Jenže co se "za katrem" zdálo jako velká legrace, na svobodě už tak k smíchu nebylo.

 

Devatenáctiletý mladík dlouho nemohl kvůli obrovskému nápisu DEVAST8 přes bradu najít práci. Někteří zaměstnavatelé dokonce přiznali, že ho nepřijmou právě kvůli tetování. Přestože o práci prosil i skrze média a sociální sítě, šéf se prostě nenašel.

 

Vše se změnilo před několika týdny, píše portál New Zealand Herald. Mark začal pracovat jako dopravní kontrolor. Když při jedné uzavírce ukazoval řidičům, kam mají jet, zvládl ho jeden z nich vyfotit. Snímek potetovaného mladíka v oranžové vestě se začal okamžitě sdílet na sociálních sítích.

 

16

GALERIE: Mark Cropp

Zdroj: facebook

Mark Cropp - 1

Hodnocení:

 

K fotce ale přibývají především pochvalné komentáře. Jeden takový napsala také Markova matka: "Jsem na svého syna moc pyšná, že si dokázal najít práci a všem posměváčkům ukázal, že se mýlí."

 

 

Mark si dokonce chtěl nechat tetování laserově odstranit. Podstoupil sezení na klinice, kde mu nabídli bezplatnou léčbu. Poté se ale rozhodl, že si nápis raději nechá - stal se prý součástí jeho osobnosti, bál se navíc o svou kůži na obličeji.

epa TN.cz
Reklama