Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 5.12. 2017 12:39
studentka se bránila

Znásilnění přímo před školou! Muž si řekl o oheň, pak o sex!

Zdroj: TV Nova

Kriminalisté prosí o pomoc s pátráním po neznámém násilníkovi, který se před necelým měsícem v Praze-Suchdole pokusil znásilnit studentku. Dívka se ale ubránila.

Ráno osmého listopadu bylo pro pětadvacetiletou vysokoškolskou studentku výjimečné - poprvé se totiž do školy rozjela autem místo městskou hromadnou dopravou. A na parkoviště školy tak dorazila se skoro hodinovým předstihem.

 

"Tento nečekaný náskok pak chtěla dívka zužitkovat pro doplnění vzdělání. Proto zaparkovala své auto na parkovišti vzdělávacího zařízení v Suchdole a začala nahlížet do skript," řekl mluvčí pražské policie Tomáš Hulan.


Pokus o znásilnění - 2
Zdroj: Policie ČR


Během čtení si mladá žena všimla, že po parkovišti přechází několik minut nějaký muž. "Nicméně mu nevěnovala větší pozornost. Avšak to pouze do té doby, než se z ničeho nic otevřely dveře spolujezdce jejího vozu," popsal další okamžiky Hulan.

 

Muž se studentky zeptal, jestli nemá oheň. Když se dozvěděl, že nemá, protože je nekuřačka, nabral rozhovor nečekaný směr.


 

"Hledaný muž sedl do vozu a začal dívku tahat za ruce a oblečení k sobě se slovy: "Chci sex nebo mi aspoň vyk*ř“. Napadená se vehementně bránila, kdy se jí nakonec podařilo dostat se z mužova sevření a nakonec i z auta," doplnil Hulan.

 

O moment později se dívce podařilo skočit zpět do auta a zamknout se uvnitř. Když sexuchtivému kuřákovi došlo, že prohrál, ještě venku chvíli vztekle gestikuloval a pak utekl pryč.

 

Vzhledem k tomu, že se policistům zatím nepodařilo násilníka vystopovat, prosí nyní o pomoc veřejnost. Všichni, kdo hledaného muže poznají nebo vědí, kde se pohybuje, by se měli ozvat na linku 158 nebo se zastavit na nejbližší policejní služebně.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Znásilnění – jak se mu bránit?
Účinná prevence přepadení a znásilnění: JAK SE NESTÁT OBĚTÍ?

pez TN.cz
Reklama